LG pristatė du naujus „Ultra HD“ televizorius pasauliniai rinkai

LG šiandien pristatė du – 55 ir 65 colių – „Ultra HD“ televizorių modelius. „LA9700“ serijos „Ultra HD“ televizoriais su 4K technologija pradėta prekiauti JAV rinkoje, vėliau jie bus prieinami ir kitose šalyse, tokiose kaip Jungtinė Karalystė, Rusija ir Australija.

Naujieji „LA9700“ serijos modeliai pasižymi itin aukšta vaizdo kokybe su daugiau nei keturis kartus didesne ekrano rezoliucija nei tradiciniai HD televizoriai. 55 ir 65 colių „Ultra HD“ modeliai turi 8,3 mln. taškų rezoliuciją, Tru-ULTRA HD variklis padidina vaizdo ryškumą ir suteikia vartotojams galimybę įvairaus formato vaizdo įrašus peržiūrėti „Ultra HD“ kokybe. LG „LA9700“ modeliuose įmontuota NANO FULL LED apšvietimo sistema, suteikianti gilesnius juodos spalvos atspalvius ir nuoseklų ryškumą bei kontrastą. IPS panelės dėka, televizoriai atkuria natūralias spalvas bei turi 178 laipsnių matymo kampą.

LG ULTRA HD TV

Abu „LA9700“ modeliai turi 4.1 kanalo erdvinio garso sistemą, kuri kokybiškai perteikia vidutinių ir aukštų dažnių diapazoną. Garsiakalbį galima nustatyti taip, kad jis automatiškai iškiltų virš korpuso įjungus televizorių ir įlįstų atgal jį išjungus. Ekrano galinėje pusėje įtaisytas galingas žemų dažnių garsiakalbis.

„LA9700“ serijos „Ultra HD“ televizoriai turi „Cinema Screen“ dizainą, išsiskiriantį itin plonu rėmeliu. LG „Smart TV“ sistema suteikia lengvą priėjimą prie įvairių programėlių ir turinio iš viso pasaulio. Nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“ yra valdomas balsu ir judesiais, jame įmontuotas ratukas, todėl šiuo pulteliu galima lengvai naršyti meniu, peržiūrėti turinį bei žaisti „Smart TV“ sistemos žaidimus. Su „SmartShare“ funkcija galima naudotis integruota savybe „Tag on“ (ji veikia NFC technologijos dėka) bei „WiDi“ ir „Miracast“ funkcijomis, kurios leidžia atkartoti turinį iš kitų ekranų. Funkcija „Now On“ rekomenduoja vartotojams turinį, remdamasi jo ankstesnių peržiūrų ir dažniausiai naudojamų programėlių istorija.