LG OLED televizoriui lenktu ekranu Europos komisija suteikė ES ekologinį ženklą

„LG Electronics“ (LG) pranešė, kad OLED televizorius lenktu ekranu buvo sertifikuotas už efektyvų energijos naudojimą ir dizainą. Televizorius buvo įvertintas Europos Komisijos ir tarptautinių sertifikavimo programų „Intertek“ bei EPEAT.

LG Curved OLED TV

LG OLED televizoriui lenktu ekranu Europos Komisija suteikė Europos Sąjungos ekologinį ženklą. Šis ženklas patvirtina, kad produktas buvo pagamintas nekenkiant aplinkai.

„Green Leaf“ apdovanojimą iš „Interek“ gauna tik tie produktai, kurie atitinka griežčiausius veiklos ir gamybos standartus.

LG Curved OLED TV

LG naujos kartos televizorius taip pat užregistruotas EPEAT organizacijos atsakingai sukurtų ir pagamintų įrenginių sąraše. EPEAT yra nepelno siekianti organizacija, kuri skelbia žaliųjų elektroninių produktų pasaulinį registrą skirtą tiek vartotojams, tiek gamintojams.

LG OLED televizorius lenktu ekranu buvo kuriamas galvojant apie aplinką. Televizoriaus korpusas pagamintas naudojant sustiprinto anglies pluošto technologiją (CFRP). Dėl šios tvarios technologijos televizorius yra itin plonas (4.3mm) ir lengvas (17kg). Dėl LG patentuotos „Smart Energy Saving“ technologijos LG OLED televizorius lenktu ekranu sumažina energijos suvartojimą iki 67 procentų, lyginant su tradiciniais plokščiaekraniais televizoriais.