Singapūro oro uoste LG „išaugino“ ekranų medį

Viename iš Singapūro „Changi” oro uosto terminalų pristatyta (žinoma, bendradarbiaujant su LG) unikali instaliacija – „Social Tree“. 8,7 m aukščio ir 11,1 m pločio instaliacija skirta oro uosto lankytojams lengvai ir patogiai susisiekti su visame pasaulyje esančiais artimaisiais ar draugais.

LG Social Tree

Instaliacija sudaryta iš 64 ekranų „LG 47WV30“ – kiekvieno jų įstrižainė siekia 47 colius. Šių ekranų siena sumontuota ant šimto strypų. Šalia instaliacijos įrengti aštuoni terminalai, kuriuose įmontuotų kamerų dėka keleiviai gali užfiksuoti savo nuotraukoje ar vaizdo įraše ir jį išsiųsti el. paštu ar iškart patalpinti „Facebook“ paskyroje. Keleiviai taip pat kviečiami pasidalinti savo kelionės Singapūre akimirkomis – turimas nuotraukas paskelbti ekranų sienoje.

Kiekvieną dieną „Changi“ oro uoste (kuris, beje, „Skytrax 2013“ apdovanojimuose pripažintas geriausiu pasaulyje) apsilanko tūkstančiai keleivių skrendančių į  240 miestų šešiasdešimtyje pasaulio šalių.

LG Social Tree

LG ekranai, kurie sudaro „Socialinį medį“, turi IPS matricą, todėl juose atkuriamas  itin ryškių spalvų vaizdas, kurį galima matyti 178 laipsnių kampu. Vos 6,3 mm ekrano rėmelis vizualiai panaikina tarpus tarp ekranų, o speciali spalvų kalibravimo technologija garantuoja nuoseklią spalvų gamą ir ryškumą.