Debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“ jau ir Lietuvoje

Lietuvos jau prieina „LG Electronics“ (LG) debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“. Ji suteikia iki 5 GB nemokamą duomenų saugyklą, leidžia keistis duomenimis tarp LG įrenginių – televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“, kompiuterių ar išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema. Vartotojų patogumui „LG Cloud“ turi vartotojo sąsają lietuvių kalba.

LG Cloud

 

Nuotraukas, vaizdo ar garso įrašus „LG Cloud“ transliuoja tiesiogiai tarp įrenginių, todėl jie perkeliami gerokai greičiau nei duomenis persiunčiant ar keliant rankiniu būdu. Debesų kompiuterijos paslauga prieinama per specialią programėlę „LG Cloud“, kurią galima parsisiųsti iš interneto parduotuvių „Google Play“. Vartotojai nemokamai gali naudotis iki 5 GB duomenų saugykla, taip atlaisvindami vietą išmaniajame telefone ar kompiuteryje.

LG Cloud

 

„N-screen“ technologijos dėka „LG Cloud“ geba perkoduoti ir transliuoti turinį į mobiliuosius įrenginius, taip pat turi įrašo kartojamo funkciją. Tai leidžia sustabdytą vaizdą ar garso įrašą iš telefono perkelti į televizorių ir pradėti toliau groti nuo sustabdymo momento. Be to, vartotojai gali tuo pačiu metu atlikti kelis veiksmus, pvz. peržiūrėti nuotraukų prezentaciją ir klausyti muzikos.