LG pelnė „Global Technology Innovator 2013“ apdovanojimą

„LG Electronics” (LG) Vokietijoje vykusiuose „Plus X Award“ apdovanojimuose pelnė „Global Technology Innovator 2013“ prizą. „Plus X Award“ yra vienas iš svarbiausių Europos inovacijų apdovanojimų technologijų, sporto ir gyvenimo būdo srityse. Šiais metais net 17 apdovanojimų teko LG produktams – tai pirmas kartas per dešimties metų „Plius X Award“ istoriją, kai tiek daug prizų atiteko tam pačiam gamintojui. LG produktai, įskaitant fragmaną „Optimus G“ ir pirmą „ULTRA HD“ raiškos televizorių, nugalėjo inovacijų, dizaino, aukštos kokybės, ekologiškų ir patogiai naudojamų produktų kategorijose.

 

 

Tarp laimėjusiųjų „Plus X Award“ prizą yra „ULTRA HD“ raiškos televizorius „84LM960V“. Jis įvertintas keliose apdovanojimų kategorijose: inovacijų, aukštos kokybės, dizaino ir patogaus naudojimo. Tai pirmasis 84 colių įstrižainės „ULTRA HD“ televizorius pasaulyje. Jis išsiskiria stulbinančia (keturis kartus didesnę nei Full HD) vaizdo kokybe, pramogų funkcijomis ir patogiu bei paprastu naudojimu.

 

LG išmanusis telefonas „Optimus G“ sulaukė didelio vartotojų pripažinimo visame pasaulyje, o dabar jis pripažintas ir „Plus X Award“. Telefonas buvo apdovanotas aukštos kokybės, dizaino ir patogaus naudojimo kategorijose. Tai pirmasis LG išmanusis telefonas su itin didelę raišką atkuriančiu „True HD IPS Plus“ 4.7 colių ekranu ir 13 megapikselių kamera.

 

Buitinės technikos kategorijoje dviejų durų šaldytuvas „GS 9366 NECZ“ gavo pagyrimus už praktišką suprojektavimą ir didelį energijos našumą. LG „Linear“ kompresoriaus dėka šaldytuvas turi A++ energijos klasės efektyvumo įvertinimą ir naudoja iki 40 proc. mažiau energijos, lyginant su A energijos klasės prietaisais. Šaldytuvo durelėse įrengta vidinė talpykla dažnai naudojamiems produktams, kuriuos galima pasiekti net neatidarant šaldytuvo. Mažiau darinėjant dureles iš šaldytuvo išeina mažiau atvėsusio oro, o maistas taip išlieka šviežias ilgesnį laiką. Be to, sunaudojama gerokai mažiau energijos.

 

„Plus X Award“ apdovanojimas atiteko ir „LG EA93 UltraWide“ monitoriui, pirmajam pasaulyje su 21:9 vaizdo formatą. 29 colių monitoriaus ekranas patogus peržiūrėti ir tvarkyti dokumentus, nuotraukas ar filmus, jis pilnai atkuria „sRGB“ spalvų erdvę, o speciali funkcija leidžia jį suskirstyti į keturis atskirus ir funkcionalius ekranus.

 

„Plus X Award“ nugalėtojus renka speciali žiuri, sudaryta iš nepriklausomų žurnalistų bei 25 pramonės šakų atstovų. Ypatingas dėmesys skiriamas produktams, kurie yra novatoriški, turi išskirtines technologijas, dizainą, bet yra paprastai ir patogiai naudojami. Žiuri taip pat atsižvelgia į ergonomiką, ekologiją ir funkcionalumą.