Vaizdo kokybės tendencija – Ultra HD raiška

Praėjusiais metais LG pristatė 84 colių įstrižainės „Ultra HD“ rezoliucijos televizorių, kurį rinkos ekspertai ir žurnalistai vieningai gyrė už „maksimalią raišką“. Tokių liaupsių televizorius nusipelnė už „Ultra HD“ 3840 x 2160 (8 mln. taškų,) rezoliuciją – keturis kartus didesnę už Full HD. Už tai didysis televizorius pelnė ne vieną pasaulinį apdovanojimą, tarp kurių ir prestižinį „Best Inovation“ prizą CES parodoje.

Ultra HD 4K televizorius

Vartotojų apklausos parodė, kad vaizdo kokybė yra vienas svarbiausių veiksnių perkant išmaniuosius prietaisus, tarp jų ir televizorius. Ieškantys kokybiško – labai ryškaus, tiksliai detales atkuriančio vaizdo, akis turėtų nukreipti būtent į Ultra HD.

Kuo ypatinga LG Ultra HD technologija? Be to, kad ji yra keturis kartus didesnė už Full HD, ji leidžia žiūrėti televizorių iš bet kokio nuotolio. Pvz. nusipirkus didelės įstrižainės Full HD televizorių jį reikia žiūrėti iš tam tikro atstumo, kad vaizdas būtų kokybiškas – aiškus ir ryškus. Jei žiūrėsi per arti, vaizdas taps taškinis. Tuo tarpu su Ultra HD tokios problemos nėra.

Ultra HD 4K televizorius

Antra – daugiau pikselio taškų reiškia daugiau tikslių detalių. Tai suteikia labai daug gyvybės vaizdui, nes tiksliai atkuria mažas daleles, pvz. galima aiškiai įžiūrėti skruzdę ant lapo, prakaito lašelius ant kaktos ir pan.

Didelė raiška netgi labai prisideda prie 3D efektų kokybės. O būtent 3D vaizdą siūlo 84 colių LG Ultra HD televizorius. Bėda ta, kad žiūrint Full HD (ar žemesnės raiškos) vaizdą 3D formatu efektai „suryja“ dalį ryškumo. Pritaikius Ultra HD technologiją ryškumo ir šviesumo problema buvo išspręsta.

2.2 garsiakalbių sistema

LG Ultra HD televizorius gali pasigirti tiek vaizdu, tiek ir garsu. Jame įmontuota 50 vatų galios, 2.2. kanalo garsiakalbių sistema su dvejomis žemų dažnių kolonėlėmis.

Tiesa, norint Ultra HD raiškos, nebūtina pirkti gigantiško televizoriaus. Tokia raiška pritaikyta ir mažesniems, 55 ar 65 colių LG Ultra HD televizoriams.