Įvertinimas LG skalbimo mašimoms

„LG Electronics“ (LG) savo apdovanojimų ir įvertinimų kolekciją papildė dar vienu diplomu. Tai Kanadoje įsikūrusios sertifikavimo agentūros CSA patvirtinimas, kad kompanijos skalbimo mašinos atitinka naujuosius standartus, kuriais patvirtinamas namų ūkio skalbyklių patvarumas.

Sustainability Verification of LG Clothes Washers by CSA Group in the US

 

Du LG skalbimo mašinų modeliai „WM8000HVA“ ir „WM8000HWA“ yra pirmieji pasaulyje, atitinkantys naujuosius standartus. Jie matuojami įvairiais tyrimais ir bandymais, atsižvelgiant į skalbimo mašinų gyvenimo ciklą (kitaip sakant – ilgaamžiškumą), poveikį aplinkai, sunaudojamos energijos ir vandens kiekį, naudojamas inovatyvias technologijas ar netgi medžiagas, iš kurių pagamintas prietaisas.

Standarto, ilgu pavadinimu – AHAM 7003-2013/CSA SPE-7003-13/UL 7003 atitikimas garantuoja tiek vartotojams, tiek tiekėjams, kad skalbimo mašina patvari, ilgaamžė ir efektyvi. Ir žinoma, draugiška aplinkai.

Teikdama sertifikatus agentūra „CSA Group“ glaudžiai dirbo su Buitinių prietaisų gamintojų asociacija (AHAM), aplinkosauginius standartus teikiančia asociacija „UL“ bei kitomis.