„LG Optimus Vu:“ – telefonas „du viename“ verslui

„LG Electronics“ (LG) telefonas „Optimus Vu:“ gavo solidų įvertinimą – jis tapo pirmuoju komerciniu telefonu JAV rinkoje. O tiksliau, jis tapo pirmuoju, kuriame pritaikyta privačių ir verslo duomenų virtualizacija.

Virtualizacija, tai tokia technologija, kuri leidžia padalinti telefono operacinę sistemą ir viename aparate sukurti dvi atskiras darbines aplinkas, kitaip sakant, atskiras vartotojo sąsajas.

Optimus Vu

 

Principas kiek panašus į kompiuterio priskyrimą keliems vartotojams, kai kiekvienas jų prisijungęs prie savo paskyros tame pačiame kompiuteryje turi visiškai skirtingas darbo aplinkas. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai yra tie patys kompiuteriai. Tik šiuo atveju sukuriamos dvi darbo aplinkos vienam žmogui viename aparate.

„LG Optimus Vu:“ telefono savininkas turi dvi skirtingas darbo platformas – viena, pagrindinė naudojama asmeniniams tikslas, kaip ir bet kuriame telefone. Šalia sukuriama papildoma antroji (galima vadinti „slaptoji“) platforma, kurioje vartotojas saugo ir naudojasi darbui skirtomis programomis, duomenimis ir pan.  Šios platformos atskirtos viena nuo kitos. Antroje, darbinėje aplinkoje esanti informacija papildomai apsaugota. Virtualizacijos paslaugą „Optimus Vu:“ telefone teiks didžiausias JAV mobiliojo ryšio operatorius „Verizon Wireless“.

Virtualizacija „Optimus Vu:“ telefone – bendro LG, „Verizon Wireles“ ir „VMware“ (virtualizacijos ir debesų kompiuterijos infrastruktūros kūrėja) rezultatas.

Beje, „Optimus Vu:“ seka kito LG telefono „LG Revolution“ pėdsakais. Pastarasis turi technologiją „VMware Horizon Mobile“, kuri taip pat leidžia naudotis dviem vartotojo sąsajomis telefone. Už šią naujovę telefonas yra laimėjęs prestižinį „CES 2012“ inovacijų apdovanojimų prizą.