LG bendradarbiauja su hip-hop atlikėju Pretty Light

„LG Electronics“ (LG) bendradarbiauja su garsiu hip-hop atlikėju Derek Vincent Smith, kuriant vaizdo klipą „Around the Block“. Atlikėjas, žinomas Pretty Light vardu, klipe įamžino muzikos kūrybos procesą naudojant LG IPS monitorius „UtraWide“.

Vaizdo klipas vaizduoja simbiozę tarp žmogaus ir mašinos, o tiksliau – tarp atlikėjo ir „UltraWide“ monitorių, kuriuos jis naudoja vaizdo ir garso kūrybai, miksavimui ir redagavimui.

29 colių, 21:9 kraštinių santykio „UtraWide“ monitoriaus ekranas leidžia matyti ir dirbti su keletu atidarytų programų tuo pačiu metu. Taip kūrėjai gali lengviau miksuoti, koreguoti ir kurti. Jų patogumui funkcija „4-Screen Split“ leidžia padalinti ekraną į ekraną į keturis segmentus ir matyti bei dirbti su vaizdu kiekviename jų vienu metu.

Funkcija „Dual Link-Up“ leidžia dirbti su keliais skirtingais įrenginiais tuo pačiu metu, pvz. sujunti garso mikserį ir įrašymo įrenginį su monitoriumi. Ši savybė labai reikalinga įrašinėjant ir kuriant muziką skaitmeniniu būdu.

Vaizdo klipas „Around the Block“  bus išleista Pretty Light albume „A Color Map of the Sun“. Jį bus galima užsakyti iš anksto atlikėjo oficialioje svetainėje CD, vanilinėje plokštelėje ar skaitmeniniu formatu.