„LG Google TV“ platformai – „Android Jelly Bean 4.2.2“ atnaujinimas

„LG Electronics“ (LG) atnaujino televizorių platformą „Google TV“ – jai išleistas operacinės sistemos „Android 4.2.2 Jelly Bean“ atnaujinimas. Jis suteiks sklandžiau veikiančią vartotojo sąsają ir prieigą prie didesnio kiekio programėlių, įskaitant interaktyvius, grafiškai sudėtingus žaidimus. Oficialus „Google TV“ su atnaujinta programine įranga pristatymas įvyko šią savaitę JAV, San Franciske.

„Jelly Bean“ atnaujinimas suderintas su „Android“ pagrindu veikiančiu „Native Development Kit“ (NDK) įrankiu. Jis suteiks kūrėjams lengviau kurti ir plėtoti „Google TV“  bei „Smart TV“ platformoms skirtas programėles, o naudotojams – platesnį pasirinkimą.

LG GoogleTV

 

 

„Google TV“ išsiskirs ir patogiu valdymu. Be nuotolinio pultelio „Magic Remote“ savybių, kaip kad ekrane išsiskleidžianti Qwerty“ klaviatūra, naudotojai galės pasinaudoti specialia nuotolinio valdymo programėle. Ją galima pritaikyti ir nuotoliniu pulteliu paversti bet kurį „Android“ programinės sistemos pagrindu veikiantį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pastaraisiais įrenginiais patogu valdyti televizorių jame žaidžiant kompiuterinius žaidimus, kur būtinas valdymas dviem rankomis. Naujoji valdymo programėlė patogi ir sudėtingą grafiką ar valdymą turintiems žaidimams, pvz. futbolo ar lenktynių simuliacijoms.

Atnaujinta „Google TV“ bus suderinta su funkcija „LG 3D Game Changer“, kuri leis 2D žaidimus perkelti į 3D vaizdo formatą.  Anksčiau „LG 3D Game Changer“ trimačius efektus pritaikydavo tik filmams, kurių kūrimui naudojama 3D įranga.

Trečiąjį šių metų ketvirtį „Android 4.2.2 Jelly Bean“ atnaujinimas bus prieinamas JAV rinkoje – pirmoje iš užsienio šalių. Jį bus galima atsisiųsti iš „LG Google TV“ platformos naudojant „over-the-air“ (OTA). „LG Google TV“ atnaujinimas jau prieinama Pietų Korėjos rinkoje.

„LG Google TV“ su „Android 4.2.2 Jelly Bean“ atnaujinimu demonstraciją galima pamatyti adresu:

  • Mindaugas

    Kada bus prieinama Lietuvoje ?

  • Mindaugas

    P.S. Ar 2012 metu modeliui LG 55lm860V jis tiks ?

  • i like LG TV