„LG Smart TV“ naudotojai peržiūrėjo per 250 tūkst. „Megogo.net“ filmų

Praėjusių metų birželį „LG Smart TV“ televizorių naudotojams Baltijos šalyse suteikta galimybė nemokamai jungtis prie interneto svetainės „Megogo.net“. Per šį laiką naudojantis specialia programėle buvo peržiūrėta per 250 tūkst. „Megogo.net“ filmų.

Netolimoje ateityje LG ir „Megogo.net“ planuoja suteikti galimybę pritaikyti programėlės vartotojo sąsają gimtąja kalba – lietuviškai, latviškai ar estiškai. Be to, „LG Smart TV“ vartotojai didelę dalį „Megogo.net“ turinio galės žiūrėti originalo kalba.

MeGoGo.net

 

LG televizorių su „Smart TV“ funkcija savininkai gali jungtis prie „Megogo.net“ nemokamai, be specialios registracijos ar papildomos įrangos. Norint peržiūrėti vaizdą HD raiška, tereikia įjungti „Megogo.net“ ir pasirinkti iš plataus filmų, serialų ar koncertų sąrašo.

Apie „LG Smart TV“

„LG Smart TV“ siūlo patogią prieigą prie plataus turinio vaizdo įrašų internete iš tokių svetainių bei tiekėjų, kaip „YouTube“, „Gismeteo“, „Picasa“, „vTuner“ (interneto radijas), Delfi.lt, IZZI, „Facebook“, „Twitter“, „Tvnet“, „Tvigle“ ir daugelis kitų. „LG Electronics“ nuolatos plečia „Smart TV“ programėlių kiekį, kurį papildyti vartotojai gali iš specialios interneto parduotuvės „LG Apps TV“.

Apie Megogo.net

Vaizdo įrašų svetainė „Megogo“ talpina daugiau nei 21 tūkst. valandų turinio. Tai daugiau nei 3500 pilnametražių bei 800 animacinių filmų, 700 serialų, 200 televizijos šou ir koncertų. Kasdieną vaizdo įrašų bazė papildoma iki dešimties valandų turinio – „Megogo.net“ bendradarbiauja su didžiosiomis kino studijomis bei autorinių teisių savininkais. „LG Smart TV“ vartotojams vaizdo turinys prieinamas nemokamai, be registracijos ar papildomos įrangos.

  • Naudotojas

    Gaila, kad vis dar negalima pakeisti filmų kalbos į anglų ar lietuvių, nes rusiškai nesuprantu. Kada planuojama pridėti šią funkciją?

  • Olesub Olegas

    O ką mokykloje darėte?

  • ilona

    o man tai labai patika tas megago super!!!!!!