LG ColorPrime monitoriui – TIPA apdovanojimas

„LG Electronics“ (LG) monitorius „ColorPrime“ (27EA83) šių metų TIPA apdovanojimuose laimėjo „Best Photo Monitor“ prizą. Monitorius skirtas fotografams, filmuotojams, grafikos dizaineriams ar kitiems specialistams, kuriems reikia apdoroti vaizdą savo darbe.

TIPA

 

„LG ColorPrime“ turi IPS panelę, WQHD (2560 x 1440) rezoliuciją ir galimybę tiksliai atkurti 99 proc. „Adobe“ RGB spalvų erdvės. IPS matricos dėka „ColorPrime“ atkuria labai tikslias vaizdo detales, taip pat sumažina akių pavargimą.

Šis monitorius patogus darbui – jį galima sukioti 90 laipsnių kampu, o platus, 178 laipsnių matymo kampas išlaiko nuoseklius spalvų tonus žiūrint į ekraną iš įvairių padėčių. Darbo patogumui yra „4-Screen Split“ funkcija, kuri leidžia padalinti ekraną į keturias dalis, o kiekvienoje jų matyti atskirą vaizdą. LG „Dual Link-Up“ funkcija leidžia dirbti su dokumentais ar programomis iš dviejų skirtingų įrenginių tuo pačiu metu.

TIPA

 

TIPA („Technical Image Press Association“) yra viena įtakingiausių fotografų ir žiniasklaidos fotografų asociacija pasaulyje. Jos nariai – 29 žurnalai iš 13  skirtingų šalių – kiekvienais metais renka geriausius produktus 40-yje skirtingų kategorijų. Vertinamos gaminių technologinės savybės, dizaino inovacijos, patogumas naudoti ir pan. TIPA apdovanojimų laimėtojai, tarp jų ir „LG ColorPrime“ monitorius bus oficialiai apdovanoti birželį Tokijuje, Japonijoje.