LG pristato 9.1. kanalo erdvinio garso namų kino sistemą

„LG Electronics“ (LG) pristatė pažangiausią kompanijos namų kino teatro sistemą „BH9530TW“. 9.1. kanalo, 1460 vatų sistema atkuria kino teatrams prilystantį erdvinį garsą ir tarnauja kaip pramogų centras – vartotojai gali jungtis prie „Smart TV“ funkcijos televizoriuose, belaidžiu ryšiu perkelti turinį iš išorinių mobiliųjų įrenginių.

LG BH9530TW 9.1 kanalų „Blu-ray“ namų kino sistema

Naujoji sistema turi standartinei 5.1 kanalo sistemai būdingą garsiakalbių skaičių – keturis. Jie skleidžia garsą įvairiomis kryptimis visoje patalpoje ir sukuria 3D erdvinio garso efektus. Be to, atsižvelgdama į garso šaltinį naujoji namų kino sistema subalansuoja garso lygį patalpoje.

Garsiakalbiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos. Jų membranai naudojamas aramidinis pluoštas, kuris suteikia plonumo, stiprumo, atsparumo karščiui. Tokiu būdu membrana praleidžia platų garso spektrą ir išlaiko beveik nulinį garso iškraipymą.  Aramidinis pluoštas yra gerai žinomas dėl tamprumo ir tvirtumo – jis naudojamas neperšaunamų liemenių, žolės riedulio lazdų gamybai.

LG BH9530TW 9.1 kanalų „Blu-ray“ namų kino sistema

BH9530TW“ tarnauja ir kaip garso sistema, ir kaip pramogų centras. Jame pritaikyta „Miracast“ technologija, kuri veikdama NFC ryšio pagrindu leidžia atspindėti turinį iš išmaniųjų telefonų ar kitų išorinių įrenginių į televizorių. „BH9530TW“ leidžia jungtis prie „Smart TV“, naršyti internete, jungtis prie „LG Cloud“ ir kelti turinį iš duomenų saugyklų internete. Be to, garso sistema suderinta tiek su „Android“, tiek su „Apple“ programinę įrangą turinčiais gaminiais.

Naujoji sistema geba konvertuoti 2D turinį į 3D. Pavyzdžiui, prisijungus prie Ultra HD televizoriaus, įprastos raiškos turinys pakeliamas iki Ultra HD (3840 x 2160).

Vartotojai gali lengvai valdyti sistemą, naviguoti po užduočių langus. Jų patogumui integruotos USB jungtys kompiuterio pelei ar klaviatūrai. „BH9530TW“ siūlo „Private Sound Mode“ režimą, kuris pritaikytas žiūrėti televizorių vėlyvu metu. Garsas belaidžiu ryšiu nukreipiamas tiesiogiai į išmanųjį telefoną, taip užtikrinant, kad kiti šeimos nariai ramiai miegos.

  • lg fanas

    ištaisykite klaidą “kino teatrams prilystantį”, turėtų būti “prilygstantį”