Telefonai „LG Optimus L5 II“ ir „LG Optimus L7 II“ jau Lietuvoje

Lietuvoje jau galima įsigyti atnaujintos „L II“ serijos telefonus – „LG Optimus L5 II“ ir „LG Optimus L7 II“. Prieinamos kainos kategorijai priskiriami modeliai veikia su naujausia „Android“ operacine sistema „Jelly Bean 4.1.2“ ir nuo pirmtakų – „L“ serijos telefonų – skiriasi atnaujintu dizainu ir papildomomis funkcijomis.

LG Optimus L5 II

 

„Optimus L5 II“ turi atnaujintą vartotojo sąsają, talpią bateriją, jo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Pagrindiniam telefono mygtukui galima priskirti skirtingų spalvų LED apšvietimą, kuris švies atitinkamai pranešant apie gautą SMS žinutę, praleistą skambutį ar pan.  Telefono dizainas, lyginant su „L“ serijos pirmtaku, išsiskiria glotniomis, suapvalintomis korpuso formomis.

LG Optimus L5 II

 

Telefone integruota „Quick Button“ funkcija, kuri leidžia priskirti pagrindiniam meniu mygtukui įvairias funkcijas, kaip „QuickMemo“, kamera, internetas, muzika ar kita. Tokiu būdu priskirta programa, pvz. kamera, atveriama iškart paspaudus mygtuką, nereikia jos ieškoti programų lange. Be to, užfiksavus nuotrauką ją galima iškart koreguoti su „QuickMemo“ funkcija. „Optimus L5 II“ turi saugumo funkciją „Safety Care“. Ji leidžia pasirinktam asmeniui siųsti pranešimą, jog telefonas nenaudojamas, o atsitikus kam svarbaus ir vietos nustatymą arba pagalbos skambutį.

LG Optimus L7 II

 

Antrasis „L II“ serijos modelis „Optimus L7 II“ turi talpią, 2460 mAh bateriją, kuri, specialios SiO+ dėka, nereikalauja didesnio dydžio, tokiu atveju telefono korpusas išlieka plonas. Telefone yra 1 GHz dviejų branduolių procesorius, 8 MP kamera su LED blykste ir išplėstas funkcijų, tokių kaip „QSlide“, „QuickTranslator“ pasirinkimas.

LG Optimus L7 II