„LG Cloud“ paslauga jau daugiau nei 40 šalių

„LG Electronics“ (LG) debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“ jau šio mėnesio pabaigoje bus prieinama daugiau nei 40 Europos, Azijos, Centrinės Azijos ir Lotynų Amerikos šalių. Iki šiol ji buvo prieinama tik JAV, Pietų Korėjoje ir Rusijoje. Praėjusiais metais pristatyta paslauga leidžia perduoti turinį tiesiogiai tarp „LG Cinema 3D Smart TV“ televizorių ir kitų LG mobiliųjų įrenginių, suteikia duomenų saugyklą „debesyje“.

LG Cloud

 

„LG Cloud“ programa leidžia prisijungti prie vaizdo ar muzikos įrašų, nuotraukų. Prieinama „Google Play“ ar „LG Smart World“ parduotuvėse, „LG Cloud“ lengvai įdiegiama ir suderinama su „LG Cinema 3D Smart TV“, kompiuteriais ar telefonais su „Android“ operacine sistema. Vartotojai gali nemokamai siųsti daugiau nei 5 GB turinio tiesiai į televizorių – tam nereikia jokių papildomų programų ar įrankių. Be to, „LG Cloud“ leidžia saugoti dokumentus „debesyje“ ir juos transliuoti tiesiogiai, neperkeliant į kompiuterio ar telefono atmintį. LG tikisi netolimoje ateityje „LG Cloud“ pritaikyti ir išmaniesiems buitinės technikos gaminiams.

„N-screen“ technologijos dėka „LG Cloud“ geba perkoduoti ir transliuoti turinį į mobiliuosius įrenginius, taip pat turi  įrašo kartojamo funkciją. Tai leidžia sustabdytą vaizdą ar garso įrašą iš telefono perkelti į televizorių ir pradėti toliau groti nuo sustabdymo momento. „LG Cloud“ leidžia tuo pačiu metu atlikti kelis veiksmus, pvz. peržiūrėti nuotraukų prezentaciją ir klausyti muzikos.

Kiekvienas vartotojas gali saugoti turinį asmeninėje „LG Cloud“ paskyroje. Prisiregistruoti prie šios paskyros „LG Cinema 3D Smart TV“ televizoriuje greita ir lengva SSO protokolo dėka, kuris automatiškai atpažįsta vartotojo „LG Smart TV“ ID ir „LG Cloud“ ID numerius.