Super nauji ir super geri: naujos kolekcijos LG šaldytuvai

Jau rašėme apie Berlyne vykusią parodą „InnoFest“, kurioje LG pristatė naujausius buitinės technikos išradimus. Dabar gi norime pasidžiaugti ir pakalbėti apie konkrečius eksponatus, o tiksliau apie vieną super šaldytuvų kolekciją.

Šie šaldytuvai iš pirmo žvilgsnio gražūs, bet ne kažkuo išsiskiriantys iš kitų – dvi vertikalios durys, apačioje šaldiklis. Tačiau viskas slypi viduje. Šaldytuvas turi dvigubas „duris duryse“. Šis patobulinimas išplečia erdvę ir leidžia susikrauti daugiau smulkių produktų. Be to, tokiose dvigubose duryse galima laikyti labiausiai naudojamus maisto produktus ar gėrimus. Taip nereikės kuistis giliai šaldytuve, plius… tikrai nepamiršite sūrio kampo, atidarytos grietinės ar kitų užsigulėti ilgai nepastebėtiems linkusių produktų.

Door-in-door fridge

 

Šaldytuvas naudoja mažai elektros energijos. Gal, jei nesate pasinėrę į ekologiją, ši detalė ir nėra itin reikšminga, tačiau tikrai maloni. Už tai reikia dėkoti technologijai „Linear Compressor“, kuri ne tik taupo energiją (mat kontroliuoja vėsinimo temperatūras, atsižvelgiant kiek šaldytuvas užkrautas), bet ir prisideda prie ilgesnį laiką išlaikomo produktų šviežumo, ilgaamžiškumo ir tylaus veikimo.

Tikrai naudinga funkcija yra „LG Non Plumbed“, kuri leidžia lengvai atsišaldyti vandens ar pasigaminti ledukų. Čia net nereikia jokių formelių, tam yra speciali talpykla, kur galima nusistatyti, kiek gi nori tą vandenį šaldyti.

„LG Pure N Fresh“ oro filtro sistema atlieka gaiviklio funkciją, kuri iš šaldytuvo pašalina nemalonius kvapus. Šaldytuvui apšviesti įrengtas LED apšvietimas.

LG šaldytuvai priskiriami A++ energijos taupymo klasės įrenginiams, o jų apatinis šaldiklis turi daugiau pliusų – jis priskiriamas A+++ energijos klasei.