LG eksperimentas: kas nutinka pastačius monitorių vyrų tualete

LG atliko eksperimentą, kurio metu norėta įrodyti, kokį realistišką vaizdą atkuria monitoriai su IPS matrica. Smagus eksperimentas užfiksuotas vaizdo įraše, pavadintame „Stage Fright – so real it‘s scary 2“.

LG IPS

 

Eksperimentui panaudotas vyrų tualetas. Jame buvo paslėpta kamera, o sienoje sumontuoti 21:9 kraštinių santykio LG monitoriai su IPS matrica. Į tualetą užėjusiems vyrams buvo sukuriama iliuzija, jog per langą į juos žiūri gražios merginos, kurios iš tiesų buvo rodomos monitoriaus ekrane.

LG IPS

 

„Stage Fright – so real it‘s scary 2“ yra savotiškas 2012 m. sukurto ir didelės sėkmės sulaukusio filmuko „So Real It‘s Scary“ tęsinys. Pastarasis buvo atliktas lifte – LG monitoriai su IPS matrica buvo įmontuoti jo grindyse. Kam nors pradėjus kilti liftu, monitoriuose pasirodydavo vaizdas, sudarantis iliuziją, jog grindys krenta žemyn, o po kojomis atsiveria tuščia ertmė. Toks neįprastas ir kiek bauginantis vaizdas priversdavo keleivius pamanyti, kad viskas vyksta iš tiesų. „So Real It‘s Scary“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 18 mln. kartų.