LG orkaitė „Lightware Conversion“ – dabar maistą ruošime išmaniai

„LG Electronics“ žinoma ne tik tarp technarių, bet ir tarp namų buitimi besirūpinančių žmonių, ypač moterų. Taip yra dėl to, jog kompanija gamina daug vertos dėmesio buitinės technikos – šaldytuvų, skalbimo mašinų, viryklių ar dulkių siurblių – be kurios šiuolaikiniuose namuose sunku išsiversti.

 

Štai neseniai Berlyne vykusioje parodoje LG pristatė Europos rinkai skirtą orkaitę „Lightwave Convection“. Klausite kodėl Europos rinkai? Ogi todėl, kad ji efektyviai naudoja elektros energiją ir yra dailaus dizaino – šios savybės, sakoma, yra pagrindinės Europos pirkėjui renkantis tam tikrus buities įrenginius.

Naujoji orkaitė turi ir orkaitės, ir mikrobangų krosnelės savybių. Taigi, gali tikti tiek gaminti, tiek šildyti produktus. Orkaitė turi 20 skirtingų režimų, tačiau juos visus paprasta suprasti ir naudoti.

 

Dėl maisto paruošimo sveikuoliškumo, svarbu paminėti, kad orkaitė maisto kepimui/ šildymui naudoja specialią maisto apdorojimo garų technologiją, kuri sumažinti nereikalingą druskos ir riebalų perteklių patiekaluose, tuo pačiu išsaugo vitaminą C ir kitas naudingas maistines medžiagas.

Su specialia funkcija „Charcoal Lighting Heater“ patiekalai gali būti pagaminami beveik tris kartus greičiau, tuo pačiu tausojant energiją. O tokios papildomos funkcijos kaip „SteamChef“, „Crispy Tray“ ar „Steam Bowl“ leidžia vartotojams lengvai paruošti platų sveiko maisto asortimentą.