Atnaujintos „L“ serijos telefonas „LG Optimus L3 II“ – jau Lietuvoje

Lietuvoje jau galima įsigyti atnaujintos „L“ serijos telefoną „LG Optimus L3 II“. Pirmą kartą oficialiai kongrese „World Mobile Congress 2013“ pristatytas telefonas išsaugojo daug pirmtako „Optimus L3“ savybių, tačiau pasipildė naujais dizaino elementais ir technologijomis.

Optimus L3 II

 

„Optimus L3 II“ telefonas, kaip ir jo pirmtakas bus kompaktiško dydžio, stilingas ir prieinamas už priimtiną kainą. Tačiau naujos kartos modelis turės glotnesnes korpuso linijas, talpesnę bateriją, atnaujintą vartotojo sąsają ir daugiau pažangių funkcijų. Viena jų – „QuickMemo“, kuri anksčiau buvo tik aukštesnės kategorijos LG telefonuose. „QuickMemo“ su „perdangos“ funkcija leidžia žymėti pastabas ant permatomo šablono ekrane, taip neužgožiant jau atvertų programų.

Optimus L3 II

 

Atnaujintas ir pagrindinis telefono valdymo mygtukas. „LG Optimus L3 II“ modelyje jis turi LED apšvietimą, kuris gali šviesti pasirinkta spalva atitinkamai kai kažkas skambina, gaunamas laiškas ar žinutė.

LG pardavė per 10 mln. pirmosios „L“ serijos telefono vienetų visame pasaulyje. Tikimasi, jog ir atnaujintos „L“ serijos modeliai sulauks vartotojų įvertinimo.