Lietuviams – naujos „LG Smart TV“ programėlės

„LG Electronics“ pramogų funkciją „Smart TV“ papildė naujomis nemokamomis programomis. Nuo šiol televizorius su šia funkcija turintys lietuviai gali jungtis prie portalų „15min.lt“, „Žmonės.lt“, „Gazas.lt“, „Deuce.lt“, „Ji24.lt“ ir „Mokslai.lt“. Visos šešios programėlės yra nemokamos.

„LG Smart TV“ vartotojai gali jungtis prie vieno iš pagrindinių šalies naujienų portalų „15min.lt“, sužinoti naujausias laisvalaikio ir pramogų pasaulio naujienas portale „Žmonės.lt“. „Deuce.lt“ leis sekti aktualius pasaulio ir Lietuvos sporto įvykius – naujienas, foto ar vaizdo reportažus. Portale „Ji24.lt“ kiekviena moteris suras naudingos informacijos apie namus, pomėgius, santykius, sveikatą ir pan. O studentams ar moksleiviams pravers galimybė jungtis prie portalo „Mokslai.lt“ – dabar mokytis bus galima ir prie televizoriaus ekrano.

LG Smart TV

 

„LG Smart TV“ siūlo patogią prieigą prie plataus turinio vaizdo įrašų internete. Lietuviai šiuo metu gali jungtis prie „YouTube“, „Gismeteo“, „Picasa“, „vTuner“ (interneto radijas), „Delfi.lt“, „Megogo.net“, „Facebook“, „Twitter“, „DailyMotion“, „Tvigle“ ir daugelis kitų. „Smart TV“ programėlių skaičius nuolatos pildomas.

Visas programėles „Smart TV“ platformoje patogu valdyti su nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“. Tai universalus pultelis turi keturias modernias funkcijas – kompiuterio pelei analogišką ratuką ir žymeklį, o taip pat valdymo balsu ir gestais komandas.