Neįprastos vietos laikyti televizorių namuose

Kokius daiktus surastume kiekvienuose namuose? Tarp jų būtų stalas, kėdė, lova ir… daugeliu atvejų televizorius. Labai dažnai į šį „baldą“ pažiūrime paprastai ir tiesiog pastatome svetainėje ant stalelio. Tačiau tereikia kiek fantazijos, ir televizorius taps puikia interjero detale.

O pirmai pradžiai idėjų galima pasisemti iš interjero dizainerių. Štai keli kūrybiški būdai:

Dvejų televizorių balansas

Dvejų televizorių balansas

Dizaineris Marshall Watson pateikė paprastą būdą, kaip poilsio kambaryje sutalpinti du televizorius. Tereikia juos išdėlioti abejose židinio pusėse.

Televizorius kaip skulptūra

Televizorius kaip skulptūra

Gal kaip tik namuose turite 19 a. kinišką stovą? Na, tikrai bus gerai ir kažkas ne tokio seno. Ant dailaus aukšto stovo televizorius pavirs savotiška skulptūra. Tiesa, tam labiau tiktų modernus televizorius plonu korpuse.

Televizorius prie sofos šono

Televizorius prie sofos šono

Dizainerė Elissa Cullman savo studijoje pakabino televizorių iš šono, šalia sofų. Tokia vieta ant sienos leidžia patogiai žiūrėti televizorių, kol sėdi prie stalo ar guli ant sofos.

Televizorius virš židinio

Televizorius virš židinio

Televizorius yra vienas iš traukos centrų namuose. Židinys taip pat. Tai kodėl gi abiejų jų nesuderinus kartu ir televizoriaus nepakabinus virš židinio?

Kilnojamas televizoriaus stovas

Kilnojamas televizoriaus stovas

Lofto tipo svetainėje dizaineris Vincente Wolf televizorių užkabino ant molberto. Taip jis atrado ne tik netradicinį, bet ir patogiai stumdomą „padėjimą“ televizoriui.

Geometriškai išdėlioti televizoriai

Geometriškai išdėlioti televizoriai

Dar vienas sprendimas, kaip išdėlioti kelis televizorius vienoje erdvėje. Ogi į juos visus žiūrėti vienu metu. Dizaineris Noel Jeffrey pakabino keturis televizorius ant sienos, sukurdamas artistiškai geometrinį dizainą ir priderindamas jį prie kitų interjero elementų.

Televizorius spintelėje

Televizorius spintelėje

Jei gyvenate mažoje erdvėje, spintelių naudojimas yra puikus būdas užtikrinti kambario tvarką ir funkcionalumą. Dizaineriai Andrew Halliday ir David Greer įmontavo savo televizorių į ąžuolinę spintos sieną. Beje, panašus metodas – įdėti televizorių į „sekciją“ – tikrai žinomas ir mums.

Televizorius kaip paveikslas

Televizorius kaip paveikslas

Dizaineris Jeffery Povero nebandė slėpti televizoriaus, tiesiog jį pakabino ant sienos, šalia paveikslų. Kai televizorius išjungtas, jis susilieja su aplinka ir neužgožia paveikslo ar kitų meno dirbinių šalia židinio.

Paslėptas už paveikslo

Paslėptas už paveikslo

Geras būdas tiems, kas televizorių žiūri retai. Tiesiog paslėpkite jį už paveikslo, kaip tai padarė dizaineris Steven Gambrel. Savo bibliotekoje jis turi į sieną įmontuotą televizorių, todėl priešais jį pakabino paveikslą.  Kai prireikia įsijungti televizorių, jis paveikslą tiesiog nukabina.