LG mikro garso sistema: pritaikyta kiekvieno namams

Skubame pradžiuginti melomanus, mat kalbėsime apie naują LG garso sistemą. Ši žinia dar puikesnė dėl to, jog naujuoju įrenginiu dar šiais metais galės džiaugtis ne tik užjūrio šalys, bet ir senasis Europos žemynas.

LG CM3330 mikro garso sistema

Modernūs telefonai, kompiuteriai ar kiti nešiojami įrenginiai dabar tikrai gali pasigirti garso kokybe, bet sutikime, jog jie per silpni norint patogiai sėdėti sofoje ir klausytis kokybiško garso visame kambaryje ar net namuose. Vis tik, jei nenorite ar negalite dėl mažos erdvės investuoti į garso sistemas ir solidaus dydžio garso kolonėles, galite rinktis mažesnį ir kompaktiškesnį variantą – LG mikro sistemą „CM3330“.

Naujoji garso sistema – nepamainomas priedas bet kuriam nešiojamam įrenginiui, kad ir tam pačiam telefonui ar kompiuteriui. Juos prie sistemos galima jungti belaidėmis „AirPlay“, „Bluetooth“ technologijomis ar tradicinėmis jungtimis. Garso sistemoje įmontuoti garsiakalbiai pajėgūs sukurti kokybišką švarų garsą įvairaus dydžio patalpose (na, nebent jūsų kambarys dydžiu prilygsta koncertų salei).

LG CM3330 mikro garso sistema

Čia yra ir labai smagi funkcija „LG Bluetooth Remote“, kuri leidžia prijungtą telefoną paversti nuotolinio valdymo pulteliu. Kitaip sakant, galėsite ne tik paleisti groti telefone saugomas dainas, bet ir valdyti juo pačią garso sistemą – pritylinti ar pagarsinti, perjunginėti dainas. Beje, jei telefonas prijungtas prie interneto, tuomet galima leisti garso įrašus ir iš ten.

„CM3330“ tarnauja ir kaip tradicinis grotuvas, nes jame integruotas CD leistuvas bei FM bangų radijas.

Tiesa, reikėtų kiek plačiau pakalbėti apie grotuvo išvaizdą, kad jau sakome, jog jis kompaktiškas ir puikiai derės įvairiose namų vietose. Tai štai, jo matmenys 52 x 8,7 x 18 cm. Grotuvas bus prieinamas keturių skirtingų spalvų – trijų atspalvių juodos ir baltos-žalios derinio. Namuose jis atrodys kaip nedidelė stilinga dėžutė. Joje net nesimatys mygtukų, nes ekranas valdomas lietimu.

„CM3330“ turi 40W 2.1 kanalo garsiakalbių sistemą, žemų dažnių garsiakalbį. Visas šis derinys išgauna platų diapozoną, sodrius garsus. Be to, sistema suderinta su FLAC formato įrašais.

Už kompaktišką dydį ir dizainą mažoji LG garso sistema pelnė dizaino apdovanojimų „Red Dot“ ir „iF“ prizus.