LG MT93 – televizorius ir monitorius viename

Mėgstantiems „viskas viename“ tipo daiktus, turime puikių žinių. LG dar šiais metais pristatys 27 colių įstrižainės „Smart TV“ televizorių, kurį galima naudoti ir kaip kompiuterio monitorių.

LG MT93 Smart TV monitorius

 

Naujasis televizorius, darbiniu pavadinimu „MT93“ turi IPS matricą, o tai jau savaime reiškia, kad vaizdo raiška jame puiki. Kita, ne ką mažiau džiuginanti savybė – plonas, išvaizdus korpusas. Taigi, nebus vargo perstatyti televizoriaus nuo lentynos ant rašomojo stalo ir atvirkščiai.

Kalbant apie galimybes, pats pavadinimas – „Smart TV“ – sako, jog televizoriuje apstu įvairių programų, programėlių, žaidimų ir kitų pramogų. Papildyti šias atsargas galima iš specializuotų parduotuvių (Apps store) internete.

Televizorius veltui girtųsi turintis monitoriaus funkcijas, jei negalėtų keistis duomenimis su kitais įrenginiais. O tokių galimybių naujasis modelis turi išties ne vieną. Pradėti vardinti galima nuo trijų USB ir dviejų HDMI jungčių, kurių dėka galima kelti vadinamuosius „failus“ tiek į televizorių, tiek iš jo. Jei nepatinka laidai, galite naudotis technologija „WiDi“. Ji leidžia perkelti vaizdo bei garso įrašus iš išorinių mobiliųjų įrenginių belaidžiu ryšiu. Tam nereikės jokių specialių priedų. Tiesa, reikėtų namuose turėti internetą.

LG MT93 Smart TV monitorius

 

Be to, galite žaisti mobiliajame esančius žaidimus didesniame televizoriaus ekrane. Nereikia netgi nieko perkėlinėti ar diegti. Plius, tuo pačiu metu, kai žaidžiate, galėsite įkrauti ir mobilųjį telefoną.  Kaip minėjome, televizorių galima jungti prie kompiuterio, bet… galima ir nejungti. Jis taip pat puikiai tarnaus kaip monitorius prijungus tik klaviatūrą ar kompiuterio pelę.

Trumpai, bet atskirai reikėtų paminėti šaunią funkciją „PIP“. Ji leidžia ekraną padalinti į du atskirus, kurių kiekviename galima žiūrėti skirtingus televizijos kanalus. Kita vertus, juos galite kaitalioti ir naudoti tik kaip foną, o tuo metu dar pasitikrinti „Facebook“ ar pan.

Prie televizoriaus komplektuojamas nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“. Be įprastinių funkcijų jis turi ir kompiuterio pelei analogiškas savybes – ratuką, kuriuo galima žymėti objektus ekrane, slinkti ekraną aukštyn ar žemyn. Be to, jis reaguoja į gestų ar balso komandas.

Na ir pabaigai, „MT93“ turi ploną, vos milimetro storio rėmelį, todėl ekranas vizualiai išsiplečia. Ypač pastačius atitinkamame fone.