„Mobile World Congress“ kongrese LG pristato keturis „Optimus” serijos mobiliuosius telefonus

Šią savaitę Barselonoje vyksiančioje „Mobile World Congress“ (MWC) parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatys naujus išmaniuosius telefonus. Keturių atnaujintų „Optimus“ serijų aparatai – „G“, „Vu:“, „F“ ir „LII“ – turi pagrindinius LG naujos kartos telefonų techninius parametrus. Naujieji modeliai turi puikią programinę įrangą, didelės raiškos ekranus ir į vartotoją orientuotas „UX“ (User Experience) funkcijas.

LG Optimus G Pro telefonas

Kompanijos tikslas – kiekvieną metų ketvirtį parduoti 10 milijonų išmaniųjų telefonų ir 2013 metais padvigubinti LTE technologijos įrenginių pardavimus – laikomas  ambicingiausia LG išmaniųjų telefonų strategija. „G“ ir „Vu:“ serijų flagmanai skirti išskirtiniam vartotojų segmentui, o „F“ ir „L“ serijos telefonai skirti plačiajai auditorijai.

„LG Optimus G“ serija

Nuo „LG Optimus G“ serijos pasirodymo praėjusį rugsėjį, itin populiarus „Optimus G“ flagmanas vertinamas dėl savo aukštos kokybės ekrano, pažangios 4G (LTE) technologijos, puikaus dizaino ir inovatyvių „UX“ (User Experience) funkcijų.

„LG Optimus G“ yra pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas, turintis galingą „Qualcomm Snapdragon S4 Pro Quad-Core“ procesorių. Telefono aukštos rezoliucijos „LG True HD IPS Plus“ ekranas greitai reaguoja į paspaudimus ir „Zerogap Touch“ technologijos pagalba galima išgauti ryškias, aukštos kokybės. Stilingo dizaino „Optimus G“ telefone veikia vartotojo sąsajos funkcijos, tokios kaip „QSlide“, „QuickMemo“ ir „Live Zooming“.

Naujausias „LG Optimus G“ serijos papildymas „Optimus G Pro“ neseniai buvo pristatytas Pietų Korėjos rinkoje. „Optimus G Pro“ yra išmanusis telefonas su 4G (LTE) ryšio įranga, 5,5 colių „Full HD IPS“ ekranu ir naujomis „UX“ funkcijomis, tokiomis kaip „Dual Recording“ ir „Virtual Reality (VR) Panorama“.

LG Optimus Vu II

„LG Optimus Vu” – geresnė peržiūrėjimo kokybė

„LG Optimus Vu:“ tai hibridinis LTE ryšio aparatas, kuriame suderintas išmaniojo telefono kompaktiškumas ir planšetės vaizdo kokybė. Jis turi 5 colių ekraną, kurio vaizdo kraštinių santykis 4:3. Ekranas puikiai tinka dokumentų, elektroninių knygų, daugialypės terpės programų turinio peržiūrėjimui ir naršymui internete. Šiuo metu „Vu:“ telefonų seriją sudaro du išmanieji įrenginiai – „Vu:“ ir „Vu: 2“, kuris neseniai buvo pristatytas Korėjos rinkoje. Šios serijos telefonai turi unikalias vartotojo sąsajos funkcijas „Vu: Talk“ ir „QRemote“.

LG Optimus F5 telefonas

4G ryšio telefonas kiekvienam

„LG Optimus F“ serijos išmanieji telefonai „Optimus F5“ ir „Optimus F7“ modeliai buvo specialiai sukurti tiems vartotojams, kurie nori pereiti nuo 3G prie 4G (LTE) ryšio. „Optimus F5“ ir „Optimus F7“ išmaniųjų telefonų modeliai bus pristatyti „Mobile World Congress 2013“ (MWC) kongrese, LG stende.

LG L-seriją telefonai

„LG Optimus LII“ serija — unikalaus dizaino tęsinys

„Optimus LII“ buvo sukurti atsižvelgiant į „LG L-Style” dizaino sprendimus. Pranokdama pirmosios „L“ serijos grožį „Optimus LII“ serija turi keturis naujus dizaino elementus: „Seamless Layout“, „Laser Cut Contour“, „Radiant Rear Design“ ir pagrindinį mygtuką su „Smart LED Lighting“ apšvietimu. „L3II“, „L5II“ ir „L7II“ išmanieji telefonai bus pristatyti „Mobile World Congress 2013“ parodoje.

„Protingos“ funkcijos

Keturių naujų serijų išmanieji telefonai pasižymi pažangiomis „UX“ funkcijomis, kurios sukurtos, kad būtų maksimaliai išnaudoti telefono techninės įrangos privalumai.

Pavyzdžiui, „QSlide“ funkcija suteikia galimybę tuo pačiu metu ekrane rodyti du pilno dydžio langus, todėl ši funkcija vartotojams leis efektyviau ir greičiau atlikti įvairias užduočių kombinacijas. Neseniai atnaujinta „QSlide“ versija leidžia vienu metu atidaryti dvi aplikacijas pilno ekrano režime, taip pat keisti „QSlide“ lango dydį, poziciją ir ryškumą. Vaizdo įrašymo, naršyklės, atmintinės, kalendoriaus ir kalkuliatoriaus funkcijos yra visiškai suderinamos su daugiafunkcine LG vartotojo sąsaja. „Dual Recording“ ir „Virtual Reality (VR) Panorama” yra dvi naujausios „UX“ funkcijos, kurios leis išnaudoti Full HD raiškos ekrano privalumus.