„Mobile World Congress“ kongrese – atnaujinta telefonų seriją „LG Optimus L“

Tarptautiniame kongrese „Mobile World Congress“ (MWC) „LG Electronics“ (LG) pristatys atnaujintą telefonų seriją „LG Optimus L“. Atnaujinti modeliai „LG Optimus L3 II“, „LG Optimus L5 II“ bei „LG Optimus L7 II“ nuo pirmtakų skirsis papildomomis savybėmis bei dizaino elementais, taip pat išplėsta baterijos talpa.

LG L-seriją telefonai

Atnaujinta „Optimus L“ serija išlaikys ankstesniesiems modeliams būdingą dizainą, tačiau pasipildys keliais valdymui pritaikytais elementais. Telefono mygtukai išdėstyti intuityviai, jiems pritaikytas galinis LED apšvietimas, o jų kontūrai apdirbti lazeriu.

Naujieji modeliai turės išplėstą funkcijų rinkinį, kuriame bus jau pažįstama „QuickMemo“, taip pat „Quick Button“ ir „Safety Care“. „QuickMemo“ leidžia vartotojams žymėti pastabas ir priminimus tiesiai telefono ekrane, jas išsaugoti ir persiųsti kitiems. „Quick Button“ leidžia pagrindiniam mygtukui priskirti norimą funkciją, o „Safety Control“ dėka artimam asmeniui galima siųsti pranešimą, jog telefonas nenaudojamas, o atsitikus kam svarbaus ir vietos nustatymą arba pagalbos skambutį.

LG L-seriją telefonai

„LG Optimus L“ serijos telefonai turės aukštos rezoliucijos IPS matricos ekranus ir išplėstos talpos bateriją. Naujoje serijoje bus ir dviejų SIM kortelių modelis „LG Optimus L7 II“, kuris pasaulinėje rinkoje pasirodys jau kitą savaitę. Vėliau bus pristatomas ir atnaujintas „Optimus L3 II“ su 3,2 colių QVGA IPS ekranu ir 1,540 mAh baterija bei „Optimus L5 II“ su 4 colių WVGA ekranu ir 1,700 mAh baterija.