LG flagmanas „Optimus G“ – jau kovo mėnesį Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) kovo mėnesį Lietuvoje pristatys flagmaną „Optimus G“ (E975). Tai kol kas sparčiausias ir pirmasis 4G (LTE) ryšio telefonas su galingu keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon S4 Pro Quad-Core“ procesoriumi.

LG Optimus G (E975) Android telefonas

LG Optimus G“ išsiskirs unikalia vartotojo sąsaja, LTE ryšio galimybėmis, sparčiausiu rinkoje 1,5 GHz „Snapdragon S4 Pro“ (APQ8064) procesoriumi ir  branduolių valdymo procesu, vadinamu „Asynchronous Symmetric Multiprocessing“ (aSMP). Pastarasis reguliuoja kiekvieno iš branduolių galią, taip prailgindamas baterijos veikimo laiką.

Telefonas pirmasis rinkoje turės „LG Innotek“ ir „LG Display“ sukurtą „Zerogap Touch“ ekraną. Jis plonesnis už dabartinius lietimui jautrius ekranus, todėl atkuria itin ryškias spalvas, o vaizdas išlieka aiškus net ir veikiamas aplinkos atspindžių. 4,7 colių ekranas turi „True HD IPS+“ 320 ppi (1280×768) rezoliuciją, RGB IPS matricą, jo vaizdo kraštinių santykis 15:9. Be to, ekranas atsparus nuo smūgių atsirandantiems pažeidimams.

LG Optimus G (E975) Android telefonas

„LG Optimus G“ siūlo unikalias vartotojų sąsajos savybes:

  • „Live Zooming“ leidžia priartinti vaizdą penkis kartus.
  • „Dual Screen Dual Play“ atvaizduoja telefono ekraną televizoriuje, taip pat gali rodyti skirtingus vaizdus kiekviename iš ekranų. Pvz.: televizoriaus ekrane galima peržiūrėti prezentaciją iš telefono, o tuo pačiu metu telefono ekrane žymėtis pastabas.
  • „QuickMemo“ leidžia rašyti, piešti, žymėtis pastabas tiesiai telefono ekrane, akimirksniu pasidalinti jomis internete ar išsaugoti kaip paveikslėlį.
  • „Time Catch Shot“ leidžia vartotojams pasirinkti geriausią kadrą tarp visų dar prieš nuspaudžiant fiksavimo mygtuką.
  • „Cheese Shutter“ įjungia fotografavimo funkciją pagal balso komandas.
  • „Application Link“ – tai funkcija visiems skubantiems. Ji ekrane atveria iš anksto įjungtas funkcijas (el. paštą, kalendorių, orus ir t.t.) vos tik išjungiamas žadintuvas ryte.

Oficialiai pasaulinėje rinkoje „LG Optimus G“ pristatytas 2012 m. trečiąjį ketvirtį. Nuo to laiko telefonas gavo eilę apdovanojimų visame pasaulyje. Tarp jų – Pietų Korėjos „Electronic Show Innovation Award“, „iF“ dizaino bei „CES 2013“ parodų apdovanojimai.