Trijulė iš LG vaizdo ir garso kolekcijos

Kalbėjome apie televizorius, buitinę techniką, verslo ekranus, telefonus ir netgi įvairias pramogas, kurias 2013 m. pristatys Pietų Korėjos kompanija „LG Electronics“ arba tiesiog LG. Tačiau, tai dar ne viskas. LG gamina įvairius garso ir vaizdo įrenginius, todėl naujovių pridera laukti ir šioje srityje.

Bent jau kol kas LG planuoja pradžiuginti trimis naujais produktais: dvejomis garsiakalbių sistemomis ir „Blu-ray“ grotuvu.

LG BH9430PW namų kino sistema

Pirmoji naujovė – galinga, 9.1 kanalo garsiakalbių sistema, darbiniu pavadinimu „LG BH9430PW“. Didžiausias pliusas, jog ši naujokė yra tikrų tikriausia erdvinio garso sistema – jos garsiakalbiai turi labai platų diapozoną, o garsą išskirsto 180 laipsnių kampu. Tai reiškia, jog muzika „išsivaikšto“ po visas namų kertes.

Tiesa, būtų keista, jei ši sistema nebūtų kuo nors išmani (dabar juk visos technologijos tokios). Tai štai, „BH9430PW“ suderinama su artimo lauko technologija, dar kitaip žinoma kaip NFC. Ši technologija leidžia nedideliu atstumu laikant kelis įrenginius keistis jų informacija belaidžiu ryšiu. Tokiu principu į garsiakalbių sistemą galima „nupompuoti“ dainą iš telefono. Beje, kalbant apie telefonus, „BH9430PW“ tarnauja ir kaip vadinamasis „iPod“ dokas.

Vos nepamiršome paminėti dar vienos „LG BH9430PW“ šaunios funkcijos, ogi „Private Sound Mode“. Ji pravers tuomet, kai namiškiai nori miegoti ar tiesiog ramybės, o jums vis dar muzika galvoje. Ši funkcija leidžia garsiakalbių sistemos transliuojamą garsą (taip taip, garsą) perkelti į mobilųjį telefoną. Kitaip sakant, muzikos galite ramiai klausytis užsidėjęs ausines per mobilųjį telefoną.

Antroji garsiakalbių sistema gerokai mažesnė, mat pritaikyta būti priedu televizoriams. Kitaip sakant, tokia papildoma televizoriaus garso kolonėlė, vardu „LG NB4530A“. 2.1 kanalo ir vos 35 mm pločio garso sistema turi 310 vatų garsiakalbius, HDMI ir „Audio Return Channel“ jungtis, suderinta su „Bluetooth“ ir belaidžiu ryšiu. Kuo tai gerai? Ogi tuo, jog garsą iš televizoriaus (kaip beje ir telefonų ar nešiojamų kompiuterių) ši sistema transliuoja net neprijungta laidu. Beje, ar minėjome, jog „NB4530A“ taip pat yra erdvinio garso sistema.

Ir dar, „LG NB4530A“ labai kompaktiška, mat ją galima tiek padėti ant stalo ar šalia televizoriaus, tiek pakabinti ant sienos.

Trečiasis šių metų siurprizas – „Blue-tooth“ grotuvas „LG BP730“, turintis „Smart TV“ funkciją. Ir štai, prašau, jungiate jį prie televizoriaus ir galite džiaugsmingai naudotis įvairiomis pramogomis, kaip pvz. „Video-On-Demand“, „YouTube“ ar pan. Beje, grotuvas suderintas su technologija NFC.

Kur „Smart TV“, ten ir nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“. Tai tik į gerą. Su juo grotuvą valdyti labai patogu, mat pultelis turi kompiuterio pelei analogiškas funkcijas – ratuką bei žymeklį.