„LG Smart TV“ televizoriuose – milijoninė muzikos įrašų fonoteka

Išgirdus terminą „išmanusis televizorius“, akimirksniu galima nuspėti, jog kalba eina apie modelius, kurie turi funkciją „Smart TV“. Viena geriausių šios funkcijos (ar kitaip, pramogų platformos) savybių ta, jog joje kas kart galime atrasti kažką naujo. Štai LG neseniai pranešė, jog „Smart TV“ veiks muzikos transliacijų paslauga „Deezer“.

LG Smart TV Dezeer

„Deezer“ yra tarsi milžiniška fonoteka, kurioje galima surasti per 20 mln. skirtingų dainų, klausytis įvairių radijo stočių. Kiekvienas pagal savo pomėgius gali susidaryti grojaraštį, keistis dainomis ir rekomendacijomis su kitais „Deezer“ vartotojais.

Nepasiklysti tokioje didelėje fonotekoje padeda patogi „Deezer“ vartotojo sąsaja. Atsirinkti patinkančias dainas galima perklausius jų 30 sek. trukmės atkarpas. Abejojantys dėl savo muzikinio skonio ar norintys kažko naujo visuomet gali tikėtis „Deezer“ redaktorių rekomendacijų.

„Deezer“ veikia 153 pasaulio šalyje Azijoje, Vidurio rytuose ir Europoje. Iš pastarojo kontinento, fonoteka šiuo metu galima naudotis tik Anglijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir Vokietijoje. Tačiau greitoje ateityje prie jų prisijungs ir kitos šalys.