Aplodismentai telefonui „LG Optimus G“

Technologijos tobulėja greitai, tačiau ne per vieną dieną, todėl geriausio LG telefono titulu jis dar pasidžiaugs. Bent kurį laiką. Mes kalbame apie „Optimus“ serijos „masterpiece“ – tai „LG Optimus G“ (E975).

LG Optimus G (E975) Android telefonas

2012 m. trečią ketvirtį oficialiai pristatytas telefonas pelnytai vertas dėmesio. Kaip sakoma, šaunus ir gražus tiek išore, tiek vidumi. Jis labai spartus (sakoma greičiausias ne tik tarp LG telefonų, bet ir visoje rinkoje), veikia sklandžiai, turi pažangiausias funkcijas, kokybiškas dalis. Jo ekranas rodo puikiai, o dizainas tiesiog traukia akį.

Taigi, smagus daikčiukas. Ne veltui pelnęs krūvą apdovanojimų ir kitų pagyrų. Vienas jų – parodos „CES 2013“ prizas, kurį „Optimus G“ nusičiupo „Belaidžio ryšio telefonų“ kategorijoje (apdovanotas už technines savybes, dizainą ir pranašumą prieš kitus). Tarptautinį pripažinimą telefonas pelnė ir dizaino apdovanojimuose „iF“. Natūralu, kad neliko nepastebėtas ir gimtojoje šalyje – Pietų Korėjoje. Čia jis pelnė inovacijų prizą už „Zerogap Touch“ technologiją, kuri pagerina ekrano patvarumą ir ryškumą pašalindama oro tarpą, kuris yra lietimu valdomuose ekranuose.

Už technines charakteristikas „LG Optimus G“ sulaukė gerų įvertinimų ir iš žiniasklaidos.

Kaip ir reikia numanyti, „LG Optimus G“, kaip ir praktiškai visi šiuolaikiniai LG gaminiai, yra draugiškas aplinkai. Kitaip sakant, jo gamyboje naudojamos nekenksmingos aplinkai medžiagos, o ir pats telefonas tausoja energiją. Dėl to jam sertifikatus mielai suteikė įvairios aplinkosauginės organizacijos, kaip „UL Environment“ ar „Carbonfund.org Foundation“.