LG pristatė „Cinema 3D Smart TV“ skirtus žaidimus

LG pristatė septynis naujus žaidimus, skirtus „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams. Tai išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių savininkams jau pažįstami „Where‘s My Water“, „The Sims FreePlay“, „Air Penguin“, Mini Motor Racing“ ir kt. Kiekvieną šių žaidimų galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“.

LG Smart TV žaidynės

Žaidimų klasika tapęs „Where‘s My Water“ yra pirmasis pagal parsisiuntimų iš interneto parduotuvių skaičių devyniasdešimtyje šalių. Šiuo metu žaidimą parsisiuntę yra daugiau nei 2 mln. vartotojų.

Populiarumu gali pasigirti ir kompanijos „Electronic Arts Inc.“ (EA) žaidimas „Sims FreePlay“. Tai realaus pasaulio stimuliatorius, kurio parduota daugiau nei 150 mln. visame pasaulyje. Be to, valdyti šį žaidimą galima ne tik nuotolinio valdymo pulteliu, bet ir išmaniuoju telefonu. Vartotojai gali parsisiųsti specialiai šiam žaidimui skirtą programėlę, kuri jų telefoną pavers nuotolinio valdymo pulteliu.

„Mini Motor Racing“ pritaikytas rodyti 3D formatu, jį galima žaisti „Dual play“ režimu, kai du žaidėjai tame pačiame televizoriaus ekrane mato vizualiai sukurtus du atskirus pilnus vaizdus.

Naujieji žaidimai buvo pristatyti parodoje „CES 2013“. Visus jie bus prieinami dar šiais metais „LG Smart World“ parduotuvėje internete.