CES parodoje – atnaujinta LG „Ultra HD TV“ televizorių serija

Kasmetinėje elektronikos parodoje CES „LG Electronics“ (LG) pristato „Ultra HD TV“ televizorių seriją. Joje – kiek anksčiau oficialiai pristatytas 84 colių įstrižainės „Ultra HD TV“ modelis ir pirmą kartą demonstruojami 55 ir 65 colių įstrižainės televizoriai.

LG Ultra HD televizoriai

Parodoje pristatomi „Ultra HD TV“ serijos modeliai turi „Triple XD“ variklį. Tai vaizdo apdorojimo technologija, gebanti sukurti gyvus vaizdus su 8 mln. taškų Full HD (3840×2160) raiška. Prie vaizdo kokybės prisideda funkcija „Resolution Upscaler Plus“, rodanti daug detalesnį vaizdą, kai jis transliuojamas iš interneto portalų ar išorinių įrenginių, tokių kaip kietieji diskai.

Kiekvienas naujosios serijos modelis turi integruotą „Smart TV“ sistemą, kurioje per 1400 programėlių. Turinį galima papildyti iš specialių programų „3D World“ ar „Game World“, taip pat funkcijos „SmartShare Plus“ dėka, mat ji leidžia jungtis prie išorinių įrenginių, tarp jų ir išmaniųjų telefonų ar kompiuterių.

LG 84LM960V Ultra HD televizorius

„Ultra HD TV“ televizoriai turi trimačio vaizdo technologiją „Cinema 3D“ ir 3D vaizdo gylio reguliavimo funkciją, kurios dėka galima koreguoti atstumą tarp objektų. „3D Sound Zooming“ savybė priderina erdvinio garso efektus prie ekrane esančių objektų padėties ir judėjimo. Garso efektus sustiprina 2.2 kanalo garso sistemą, susidedanti iš dviejų 10 vatų garsiakalbių ir 15 vatų žemų dažnių garsiakalbio. Televizoriuose integruota specialiai kompiuterinių žaidimų mėgėjams skirta funkcija „Dual Play“, kuri leidžia dviem žaidėjams matyti skirtingus vaizdus viename ir tame pačiame ekrane.