Išmanioji skalbimo mašinos funkcija „Smart Diagnosis“

Dar neseniai fantastikos kategorijai priskiriami filmai stebino išmaniaisiais įrenginiais, jų gebėjimu pranešti svarbią informaciją vos vienu mygtuko paspaudimu. Dabar ta fantastika tapo realybe. Ir ne tik mobiliuosiuose įrenginiuose. Su jumis bendrauti gali ir skalbimo mašinos.

Smart Diagnosis skalbimo mašina

Štai vienas iš pavydžių LG išmanioji skalbyklė su funkcija „Smart diagnosis“. Ši paprasta funkcija leidžia skalbimo mašinai pranešti apie atsiradusius gedimus, ir svarbiausia, kaip juos pataisyti. Jeigu reikia pakeisti vieną iš detalių, ji bus pakeista kaip įmanoma greičiau. Į namus atvažiavęs meistras turės visas reikiamas atsargines dalis.

Taigi, kaip veikia „Smart diagnosis“?

  1. Visų pirma reikia parsisiųsti programėlę į išmanųjį telefoną.
  2. Kai įvyksta gedimas, tiesiog priglauskite mobilųjį telefoną prie „Smart Diagnosis“ logotipo, esančio ant skalbimo mašinos, ir sekite instrukcijas telefone.

Štai ir viskas. Tikėtina, kad kai kurias problemas galėsite išspręsti patys, o jeigu nepavyks, būkite tikri, jog tai sutvarkys klientų aptarnavimo komanda.

  • Tadas Znaidukas

    o tai iš kur parsisiūsti tą programą?

  • Silvija Ija

    Turbūt tokios skalbimo mašinos kaina nemaža. Juk vis dėl to toks patogus naudojimas + viskas išmanu, greita, paprasta. Norėčiau tokios savo vonioje.