LG pristato naują nešiojamąjį spausdintuvą

LG išleido naują nešiojamąjį spausdintuvą „PD221“. Jis bus puikus draugas išmaniajam telefonui, mat spausdins jame saugomas nuotraukas aukštos kokybės raiška, galės be vargo prisijungti belaidžiu ryšiu. Yra sukurta ir speciali programėlė „Android“ išmaniesiems telefonams, kuri leis greitai ir patogiai redaguoti nuotraukas, sukurti QR kodą ir įkelti jas į „Facebook“.

LG PD221 nešiojamą spausdintuvą

Naujasis spausdintuvas tikrai gali būti vadinamas mažyliu. Jo plotis yra 72 mm, ilgis 120 mm, o aukštis tik 25 mm. Sveria jis maždaug kaip du išmanieji telefonai – 215 gr. Nešiojamasis spausdintuvas lengvai tilps į delną ar į rankinę. Nuotraukas spausdins 5,1 x 7,6 cm dydžio formatu.

„Android“ programėlę, skirta redaguoti nuotraukas tiesiai iš išmaniojo telefono, galima parsisiųsti iš „Google Play“. Didelis redagavimo įrankių pasirinkimas suteiks galimybę sukurti ir QR kodą. Taip pat yra apkirpimo ir spalvų pakeitimo funkcijos.

Išmanusis spausdintuvas turi QR kodo spausdinimo funkciją. Ji leis fizinę nuotraukos formą akimirksniu perkelti į interneto platybę. Šiuos QR kodus lengvai nuskaitys barkodų skenavimo programos ir nukels tiesiai į tinklaraštį ar „Facebook“. Kalbant tiesiai šviesiai, šis nešiojamasis spausdintuvas suteikia neribotą galimybę tapti kūrybingu ir socialiu.

„PD221“ spausdintuvas be anksčiau išvardintų funkcijų, turi „Bluetooth“ ir „NFC“ (artimo lauko tinklo) technologiją. Ar esate girdėję apie spausdintuvą, kuris neturi dažų kasečių? Būtent toks yra naujasis „PD221“. Jame naudojama ZINK technologija, kuri naudoja specialų ZINK 2.0 popierių ir kurios veikimas yra paremtas karščiu, užtikrinančiu aukštos kokybės nuotraukas be jokių dažų kasečių. Šios technologijos dėka nuotraukos mažiau tepasi ir ilgiau išlieka kokybiškos.

  • Edvinas

    Kada Lietuvoj atsiras? ir ar išvis pasirodys pas mus? :D

  • Sveiki, deja, kol kas nėra žinona kada jis pasirodys Lietuvoje.

  • o kokia kaina perkan uzsienyje internetu?:)