Žiema ateina ir į interjero dizainą

Vasarą jau spėjome užmiršti, na nebent liko nuotraukos. Žiema ateina ne tik į kiemą, bet ir į interjero dizainą.

Interjero dizainas

Vienas populiariausių pastarųjų metų stilių yra bohemiškas, su ryškiomis spalvomis, paveikslais ir aksesuarais, kurie suteikia gyvybingumo kambariui. Ryškių spalvų pasirinkimui įtakos turėjo bohemiškas gyvenimo būdas, todėl kambariuose jaučiamas skirtingų kultūrų mišinys.

Spalvų ryškumas dominuoja, priklausomai nuo metų laiko, bet spalvų tonai ir atspalviai skiriasi. Pavyzdžiui pavasariui ar vasarai būdinga šviesi fuksija, saulėlydžio geltona su baltais fonais. Norint, kad žiemos metu kambarys suteiktų šiltų kraštų atmosferą, reiktų rinktis ryškius raudonus atspalvius (kaip Kinijos vėliava) ir maišyti su šviesesne spalva, kaip dangaus mėlynumo ar žaliųjų mineralų spalva.

Pavasario dizainas pasižymi viena ryškia, dominuojančia spalva. Rudeniui ir žiemai labai tiktų šiltos ir gyvos spalvos (su „mandrais“ pavadinimais): vermilioninė oranžine – tarpinė spalva tarp raudonos ir oranžinės, rožinė ir tekančios saulės apšviestos žemės spalva.

Naujas ir labai madingas šios žiemos interjero elementas yra akį traukiantys paveikslai ar raštai. Jie pasižymi spalvų kontrastu: juoda balta, mėlyna geltona ir pan. Dažniausiai šiais raštais būna papuoštos naktinės lempos, vazos ar netgi pagalvėlės.

Lempa

Kalbant toliau apie bohemišką stilių, būtent jis ir suteikia jaukumo jausmą, tarsi lankytumėtės menininkų namuose. Jį labai lengvai galima susikurti, apstatant kambarį truputį nunešiotais, bet elegantiškais baldais su švelniomis spalvomis. Toks kambarys taps puikia vieta darbui ir poilsiui.

Raudona spalva yra svarbiausia kuriant šiltą ir atpalaiduojančią atmosferą ir puikiausiai tinka su švelniai rudomis ar kreminėmis spalvomis.

Be jokios abejonės, židinys suteikia jaukumo jausmą, ypač žiemą. Prie jo labai tiktų patogūs foteliai į kuriuos būtų galima įkristi ir kurie, be abejo, būtų dekoruoti raudonomis didelėmis pagalvėlėmis.

Interjero dizainas

Nevalia pamiršti ir aksesuarų, kurie sujungia kambarį, pripildo jį gyvybingumu. O jeigu dar priderintumėte juos su švelniomis spalvomis, sukurtumėte idealų dizainą žiemai.