Verti dėmesio LG „Blu-ray“ grotuvai

Šiais metais LG išleido „Blu-ray“ grotuvų seriją, į kurią tikrai verta „mesti akį“. Naujieji grotuvai „LG BP620“, „LG BP420“ ir „LG BP120“ turi funkciją „Quick Booting“, kuri užtikrina spartų ir sklandų veikimą,  visus juos galima prijungti prie išorinių įrenginių.

LG BP620 "Blu-ray" 3D diskų grotuva

Smagu ir tai, jog norimą informaciją „paleisti“ grotuve galima tiesiogiai iš USB jungtimi prijungtų įrenginių. Informacijos nebūtina išsaugoti atskirai.

LG BP420 "Blu-ray" 3D diskų grotuva

Neretai iš vieno įrenginio į kitą perkeltas turinys buvo ganėtinai blogos kokybės dėl mažos rezoliucijos. Sakykime telefonu filmuotas vaizdelis nėra pakankamai ryškus rodyti jį televizoriaus ekrane. Ši problema svetima naujiesiems „Blu-ray“ grotuvams – LG ją išsprendė pritaikiusi technologiją „Full HD Up-scalling“. Ji padidina perkeltų dokumentų rezoliuciją iki tokios, kuri tinkama rodyti dideliame ekrane.

LG BP120 "Blu-ray" diskų grotuva

Iš šauniojo trejetuko savo savybėmis pirmauja „LG BP620“ ir „LG BP420“. Abu turi 3D vaizdo galimybę, yra suderinti su „Smart TV“ ir „Smart Share“ funkcija, kuri leidžia lengvai perkelti informaciją iš grotuvo į kitus įrenginius – kompiuterius, išmaniuosius telefonus, netgi televizorių. Be to, ji leidžia ne tik peržiūrėti filmus televizoriaus ekrane, bet ir patogiai jį valdyti nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“. Be to, „LG BP620“ turi integruotą belaidį ryšį.