„LG Electronics“ ir „Google“ pristatė išmanųjį telefoną „Nexus 4“

Šiandien „LG Electronics“ (LG) ir „Google“ pristatė išmanųjį telefoną „Nexus 4“, kuris pasaulinėje rinkoje pasirodys kitą mėnesį. Naujasis „Nexus“ linijos modelis turi LG techninę įrangą, naujausią „Android“ operacinę sistemą bei „Google Apps“ programas.

LG Nexus 4 (E960) Android telefonas

Fiksuok ir dalinkis gyvenimo akimirkomis

„Nexus 4“ turi 8 megapikselių kamerą, kuri geba itin detaliai fiksuoti kiekvieną detalę, užtikrina ryškius ir kokybiškus vaizdus. Telefonas turi „Photo Spheres“ savybę, kuri leidžia fiksuoti vaizdus visomis kryptimis. O funkcijos „Instant Upload“ dėka nuotraukos automatiškai užfiksuojamos ir išsaugomos, taip neprarandant nei vieno vertingo kadro.

Telefonas turi ryškų, natūralias spalvas atkuriantį 4,7 colių ir 1280×768 rezoliucijos True HD IPS Plus ekraną. Technologija „Zerogap Touch“ panaikina oro tarpą tarp stiklo ir lietimui jautraus ekrano. Taip sukuriamas plonesnis ir lietimui jautresnis sensorinis ekranas. „Corning Gorilla Glass 2“ stiklu padengtas 320 ppi ekranas turi švelniai išlenktas briaunas patogesniam ir sklandesniam valdymui.

Sukurtas greičiui

„Nexus 4“ turi „Qualcomm Snapdragon S4 Pro“ procesorių, kuris užtikrina greitą ir galingą veikimą. Telefonas sparčiai atverčia interneto puslapius, 3D grafiką bei žaidimus, daugialypes funkcijas. Su 2GB vidinės atminties ir naujausia „Android“ operacine sistema, „Nexus 4“ yra šiuo metu greičiausias „Nexus“ serijos telefonas.

Visa informacija rankoje

„Nexus 4“ vartotojams prieinamos naujausios „Google“ programėlės, integruota naujausia „Google Now“ versija, leidžianti patogiai organizuoti dienotvarkę – gauti priminimus, užsakymų patvirtinimą ir netgi suteikia fotografavimo galimybes.

Telefone įdiegta „Google Maps“ su GPS navigacija, kuri suteikia visą su keliavimu susijusią informaciją nuo A iki Z – eismo informaciją, žemėlapius, viešojo transporto maršrutus. Vartotojai suras 3D žemėlapius, „Street View“ ir „Indoor Maps“ funkcijas.

„Nexus 4“ turi suderinamumą su GSM/HSPA+ ir yra pritaikomas daugiau nei 200 mobiliojo ryšio tiekėjų pasaulyje. Vartotojams bus prieinamos dvejos telefono versijos – su 8GB ir 16GB vidinės atminties. Nuo lapkričio 13 d. „Nexus 4“ bus prieinamas JAV, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Australijoje. Kitose rinkose telefonu bus pradėta prekiauti lapkričio pabaigoje.

  • Jevgenij

    kokia kaina mazdaug bus?

  • Darius

    su 8Gb atminties isleisti toki telefona ir sd lizdo tai atsiprasau, tikras pasityciojimas

  • Martynas

    Dariau as niekada nebuvau isnaudojes daugiau nei 8GB ant savo Galaxy Nexus. Todel kiekvienam savo!