Idėjos ruošiant rudens/ žiemos garderobą

Mados tendencijos į podiumus atkeliauja gerokai anksčiau nei į parduotuves. Štai jau netrukus didieji mados korifėjai pasakys, kas bus madinga kitą pavasarį ir vasarą. Kita vertus dabar, ruošiant rudens ir žiemos garderobą, galime prisiminti dizainerių patarimus šiam sezonui.

Grįžkime į vasario mėnesį vykusią Londono mados savaitę. Šis, du kartus per metus vykstantis renginys yra vienas iš keturių pagrindinių metuose mados šou. Prisiminkime, ką madingo jis siūlė šaltajam metų sezonui.

Kaip visuomet niekur nedingsta elegancija – ilgas šiltas paltas, auliniai ir margas skėtis – elegantiškas derinys ir lietingam orui, ir pūgai.

Spalvingi afrikietiško stiliaus raštai tinka ir šaltajam sezonui. Nepasikuklinkite būti ryškiais ir išsiskirti iš minios.

Nebūtina prabangaus kostiumo rudeninei madai. Tiesiog įsigykite ar netgi pats nusimegzkite ilgą raštuotą šaliką.

Keistokas derinys – beformis megztinis ir sportinio kostiumo apatinę dalį primenančios kelnės. Kita vertus, niekas lai nedrįsta pasakyti, kad taip apsirengę esate nestilingi.

 

Megztos suknelės – įvairiausių raštų, spalvų ir derinių – nenustumiamos nuo mados podiumų. Ir gerai.

Žiemą tinka ne tik pilki ar vienspalviai drabužiai. Todėl drąsiai ir gausiai derinkite ryškias spalvas.

Visas Londono mados savaitėje pristatytas kolekcijas peržiūrėti ir sau tinkamiausią stilių išsirinkti galite interneto svetainėje www.sofeminine.co.uk.