Mados infekcija – stiliaus mėgėjams ir ne tik

Lapkričio 9-10 d. Vilniuje, šalia Šiuolaikinio meno centro buriuosis daugybė stilingų žmonių. Visus juos suburs didžiausias šalyje mados šou „Mados infekcija“.

Nuo 1999 m. organizuojama „Mados infekcija“ išsiskiria ne tik vis naujais mados kūrėjų darbais, bet ir renginio tema. Šį kartą renginys pražys įvairiausiais gėlių raštais. Kaip teigia organizatoriai: „renginio tapatybę žyminti kaukolė su sukryžiuotomis žirklėmis šiais metais lauko stenduose pražys 50-ųjų audinių raštais. Antikinėje mitologijoje gėlės žymėjo vaisingumą ir atsinaujinimą, ši tema bene svarbiausia kalbant apie pavasario sezoną“.

„Mados infekcija“ – puiki platforma savo darbus pristatyti tiek pripažintiems dizaineriams, tiek mados naujokams. Nuo 2008 m. jauniesiems dizaineriams rengiama „Mados injekcija“. Tai konkursas, kuris ieško naujų talentų. Geriausi konkurso darbai vėliau pristatomi festivalyje „Mados infekcija“.

Festivalis prisidėjo prie daugelio naujos kartos dizainerių – Agnės Kuzmickaitės, Giedriaus Paulausko, Vitalio Čepkausko, Dovilės Gudavičiūtės, Lauros Dailidėnaitės, Kristinos Kruopienytės, Giedriaus Šarkausko – žinomumo ir populiarumo.

„Mados infekcija“ sumanytojos ir organizatorės Sandra Straukaitė ir Renata Mikailionytė į kiekvieną festivalio renginį sukviečia tiek šalies, tiek užsienio dizainerius. Tarp jų – Jojo&Malou, Jean-Pierre Braganza, Alistair Carr iš Jungtinės karalystės, Richard Rene, Sakina M’sa, Seiko Taki, Stephanie Coudert iš Prancūzijos, Massimo Crivelli iš Italijos, Carlos Diez Diez, Kira Sacarelo iš Ispanijos.