Nuotraukų albumas iš „IFA 2012“ mugės

Nors tarptautinė elektronikos paroda „IFA 2012“ baigėsi prieš kelias savaites, jos įspūdžiai vis dar sklando ore. Nieko keisto. Juk tai ne eilinis įvykis. Čia galima vienoje vietoje pamatyti ir pačiam išbandyti visas technologijas, kurias gamintojai sukūrė per metus.

Deja, ne visiems laimingiesiems tenka galimybė pabuvoti Berlyne ir apsilankyti parodoje. Būtent todėl LG komanda įamžino įdomiausias ir daugiausiai dėmesio sulaukusias parodos akimirkas. Tam, kad jas pamatyti galėtų visi.

Miesto ritmu

Šiais metais LG  nesutilpo parodos rėmuose ir pristatė save Berlyno gatvėse.

Susitikimas su naujosios kartos atstovais

Tiems, kas vis dar mano, jog technologijų paroda skirta vyresnio amžiaus žmonėms, rimtiems dėdėms mokslininkams ar profesoriams – labai klysta. IFA paroda, o ypač LG stendas yra puikus pavyzdys, jog technologijomis domisi net ir patys mažiausieji.

Judink kūną su „LG CINEMA 3D Smart TV“

Kiekvieną LG stendo lankytoją pasitikdavo gigantiško dydžio ekranas „CINEMA 3D Attractor“. Šis įspūdingas „transformeris“ susideda iš daugybės „LG CINEMA 3D Smart“  televizorių, todėl sukuria neįtikėtinai tikroviškus 3D efektus. Jie privertė ne vieną judinti kojas bei rankas bandant atkartoti iš ekrano „šokinėjančių“ personažų užduotis. 

Vyresnieji lankytojai įrodė, jog žaidimams amžius nesvarbus. Neatsispyrę pagundai pademonstruoti savo judesius, jie būriavosi prie „2D-3D convertor“. Čia jie išbandė judesius atpažįstančius 3D žaidimus ir bent keletui minučių grįžo į vaikystę.

Tai tikra

Jį fotografavo, lietė, atidžiai iš visų pusių tyrinėjo… Didžiausia LG stendo žvaigžde be jokių abejonių tapo 55 colių OLED televizorius. Parodos lankytojai ilgai negalėdavo atplėšti akių nuo neįtikėtinai aukštos kokybės vaizdą transliuojančio LG eksponato.

Vienas iš lankytojų turėjo nusivilti, mat jo išmanusis telefonas buvo akivaizdžiai storesnis nei naujasis OLED ekranas.

Iki kitų metų

Ir pabaigai negalime nepasidalinti dar viena smagia akimirka. IFA parodos dalyvis suprato, jog LG 3D akiniai yra labai vertingas ir universalus daikčiukas. Jis nusprendė jais pasipuošti netgi palikęs parodų salę. Stilinga, patogu ir originalu!