„Optimus G“ – istorinis LG paveldas susipynęs su unikaliu dizainu

Prieš keletą dienų oficialiai buvo pristatytas LG flagmanas „Optimus G“. Jis žinomas ne tik dėl savo greičio – tai kol kas sparčiausiai veikiantis telefonas rinkoje. Dar vienas jo išskirtinumas – unikalus dizainas.

LG Optimus G (E975) Android telefonas

„Kuriant „Optimus G“ mūsų tikslas buvo pristatyti telefono modelį, kuris apjungtų unikalų „LG“ dizainą bei perteiktų per ilgus metus sukauptą patirtį“, – pasakojo vyriausioji dizainerė Sera Park, kūrusi „Optimus G“.

Anot jos, „Optimus G“ turi nemažai dizaino elementų, kurie buvo pritaikyti sėkmingiausiuose ankstesniuose modeliuose, tokiuose kaip: „Chocolate“, „Prada“ ir „L-Series“ telefonuose. Pavyzdžiui, priekinis „Optimus G“ monobloko korpusas yra visiškai juodas su beveik neįžiūrimomis linijomis. Todėl, kai telefonas yra išjungtas, vizualiai jis beveik prilygsta „LG Prada“.

LG Optimus G (E975) Android telefonas

Tačiau telefonas turi ir visiškai naujų dizaino elementų. Tai galinis korpusas, kuriam kurti pirmą kartą panaudota „Crystal Reflection“ apdaila. Ši unikali dizaino detalė buvo specialiai sukurta ir užpatentuota vos per 15 mėn. „Crystal Reflection“ poliarizuotas paviršius sukuria trijų dimensijų iliuziją, todėl korpusas atspindi skirtingus paviršius, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą ir apšvietimą. Būtent todėl naujasis „Optimus G“ žėri lyg deimantas ir tiesiog prašosi patogiai įsitaisyti kiekvieno iš mūsų rankose.