„IFA 2012“ parodoje – naujas LG flagmanas „Optimus G“

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje parodoje „IFA 2012“ bus galima išvysti naują „LG Electronics“ (LG) išmanųjį telefoną – flagmaną „Optimus G“. Tai pirmasis LTE (4G) ryšio telefonas su „Qualcomm“ keturių branduolių procesoriumi „Snapdragon S4 Pro“ (APQ8064)  ir naujos kartos grafiniu procesoriumi „Adreno 320“.

LG Optimus G (E975) Android telefonas

Bene didžiausias „LG Optimus G“ išskirtinumas – spartus veikimas, kurį suteikia procesorius „Snapdragon S4 Pro“, kuris veikia 1,5 GHz taktiniu dažniu, turi branduolių valdymo procesą, vadinamą „Asynchronous Symmetric Multiprocessing“ (aSMP). Pastarasis reguliuoja kiekvieno iš keturių branduolių galią ir užtikrina maksimalų telefono veikimo efektyvumą ir ilgesnį baterijos gyvavimo laiką. Grafinis procesorius „Adreno 230“ yra daugiau nei tris kartus greitesnis už pirmtaką „Adreno 225“ – tai suteikia spartumo žaidimams, nes greičiau kadruoja vaizdus, turi greitą ir tikslų atsako laiką, taip pat sklandžiai atkuria aukštos HD raiškos vaizdus.

Telefono kūrimo procese dalyvavusi „LG Display“ sukūrė 4,7 colių įstrižainės WXGA True IPS+ ekraną su 1280×768 taškų (320 ppi) raiška, Stripe RGB IPS matrica ir 15:9 formatu. „Optimus G“ bus pirmasis telefonas su „LG Innotek“ ir „LG Display“ sukurta technologija „G2 Touch Hybrid“, kuri pašalina tarpą tarp stiklo ir lietimui jautraus ekrano. Taip sukuriamas plonesnis sensorinis ekranas, kuris užtikrina aiškų matomumą net ir apšviestoje aplinkoje, taip pat yra atsparus smūgiams ar kitiems išoriniams pažeidimams.

„LG Chem“ sukūrė telefonui ilgiau veikiančią 2100 mAh talpos bateriją, kurios įkrovimo ciklų skaičius siekia 800 kartų. Tai net 80 proc. ilgesnis baterijos gyvenimo laikas, lyginant su tradiciniu 500 kartų įkrovimų ciklu.

Kuriant „LG Optimus G“, pasirūpinta ir išskirtine išvaizda. Telefonas turi ploną korpusą, kurio galinė dalis padengta poliarizuoto stiklo raštu. „G2 Touch Hybrid“ ekranas sumažina telefono storį, todėl jis tampa patogesnis rankai. O blizgus juodas priekinis korpusas vizualiai susilieja su ekrane ir sukuria vientiso bloko išvaizdą.

„LG Optimus G“ rugsėjo mėnesį bus pristatytas Pietų Korėjoje ir vėliau – pasaulinėje rinkoje.

Telefono techninės charakteristikos:

  • Mikroschemų rinkinys: Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1,5 GHz keturių branduolių procesorius, Adreno 320 grafinis procesorius, 4G LTE ryšys;
  • Operacinė sistema: „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“
  • Tinklai: 2G / 3G / 4G LTE
  • Ekranas: 4,7 colių WXGA True HD IPS+ (1280×768 taškai)/ 15:9 ekrano santykis
  • Atmintis: 32 GB
  • RAM: 2 GB DDR
  • Kamera: 13 MP galinė/ 1,3 MP priekinė
  • Baterija: 2100 mAh
  • Dydis: 131,9 x 68,9 x 8,45 mm
  • Svoris: 145 g

Kita: Bluetooth 4.0, Wi-Fim USB 2.0 HS, A-GPS, MHL, DLNA, NFC