Mokslo metams besiruošiant: 10 mados tendencijų šiam rudeniui

Rugsėjo 1 d. nemažai kam siejasi su mokykla – į mokslus ruošiasi vaikai, draugai, broliai ar pusbroliai, o galbūt ir pats. Kad ir kaip bebūtų – mokslo metų pradžia siejasi su nauju sezonu, naujais veidais, naujais įvykiais ir… atnaujintu garderobu. Pateikiame keletą šių metų mados tendencijų, kaip neišlaidaujant galima būti stilingu mokykloje.

Ryškiaspalviai teniso bateliai

Paskutinis mados klyksmas – akį rėžiantys ryškiaspalviai teniso bateliai! Jie puikiai derės prie džinsų ar kelnių, niekada neatrodys nuobodžiai.O juk batų niekada nebus per daug!

Išmaniųjų telefonų dėklai

Nereikia pamiršti telefonų – tai toks pats svarbus šiuolaikinio moksleivio atributas, kaip ir kuprinė. Taigi, mobiliųjų mėgėjams siūlomi įspūdingi aksesuarai – telefonų dėklai. Juos galima derinti prie savo stiliaus, nuotaikos ar asmenybės.

Apyrankių rinkiniai

Ne veltui sakoma, jog stilingu atrodyti padeda ir vienas aksesuaras, kad ir… apyrankė. O šių metų apyrankių mados tendencija – kuo daugiau, tuo geriau. Todėl galima drąsiai derinti, maišyti bei sluoksniuoti įvairių spalvų bei dydžių apyrankes.

Beanie kepurės

Apsmukusios megztos beanie stiliaus kepurės atrodys stilingai ir tarnaus kaip praktiškas daiktas – padės apsisaugoti nuo darganotų rudens orų, paslėps nepaklusnius plaukus.

Spalvoti džinsai

Ryškios spalvos grįžta į madą, todėl bent viena pora žaismingų džinsų spintoje tikrai nepamaišys. Tačiau nereikia persistengti – būkite saikingi derindami spalvotus džinsus su kitais ryškių spalvų bei raštų drabužiais.

Ryškios kuprinės

Kuprinė gali būti ne tik praktiškas, bet ir labai stilingas daiktas. Kodėl gi neišsirinkus spalvotos, ryškios? Tokia kuprinė taps madinga aprangos detale, leis išsiskirti iš minios bei patogiai judėti.

Sagės

Šį sezoną itin daug dėmesio skiriama aksesuarams, ypač sagėms. Jomis galima pagyvinti senus megztinius ar švarkelius, suteikiant jiems spindesio.

Lygiapadžiai bateliai

Patogūs ir elegantiški bateliai, kurie puikiai derės ir prie suknelės, ir prie džinsų.

Ilgas megztinis

Rudenį ypatingai pravers šiltas, jaukus ir ilgas megztinis, kuris gražiai derės prie džinsų bei marškinėlių.

Genčių įkvėpti raštai

Etnografiniai motyvai karaliauja madoje. Todėl palėpėje suradę ir priderinę prie rūbų ar kuprinės seną „močiutės laikų“ rūbą ar jo dalį, atrodysite neabejotinai kietai.