LG Europos rinkai ruošia 84 colių įstrižainės 3D televizorių

„LG Electronics“ (LG) pristato pasaulyje pirmą 84 colių įstrižainės 3D televizorių su itin aukšta „Ultra Definition“ (UD) raiška. Rugsėjo mėnesį Europoje ir pasaulinėje rinkoje pasirodysiantį televizorių vieni pirmųjų galės pamatyti parodos „IFA 2012“ dalyviai.

LG UD 3D televizorius gali pasigirti itin aukšta vaizdo kokybe – 8 mln. pikselių, 3840×2160 rezoliucija ir Full HD raiškos ekranu. Atkurdamas vaizdus iš kietųjų diskų ir kitų išorinių laikmenų televizorius geba pakeisti rezoliuciją iš įprastinės į HD.

Naujasis televizorius turi technologiją „Cinema 3D“, kuri leidžia kontroliuoti 3D vaizdo gylį, nustatyti geriausią atstumą tarp artimų ir tolimų objektų ekrane. Funkcija „3D Sound Zooming“ sinchronizuoja ekrane esančius objektus su trimačiu vaizdu – priderina garso efektus pagal objektų vietą ir judėjimą. Televizoriuje įdiegta 2.2 kanalo garsiakalbių sistema, kurioje yra du 10 vatų garsiakalbiai ir du 15 vatų žemų dažnių garsiakalbiai. Garso sistema suteikia garsui sodrumo, sustiprina garso efektus masinėse scenose.

Televizoriuje netrūksta papildomo turinio – funkcija „LG Smart TV“ leidžia pasirinkti iš daugiau nei 1400 programėlių, o įvairios turinio paslaugos, kaip „3D World“ – gauti trimačių filmų ir žaidimų. Beje, papildomo trimačio vaizdo leis „pasigaminti“ konvertavimo iš 2D į 3D funkcija. Funkcijos „Smart Share Plus“ dėka į televizoriaus ekraną galima paprastai perkelti turinį iš išorinių įrenginių – kompiuterių, mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir atminties kortelių. Žaidimų mėgėjus pradžiugins funkcija „Dual Play“, kuri vizualiai sukuria du atskirus pilnus ekranus ir leidžia dviem žmonėm patogiai žaisti vienu metu.