„LG Optimus Vu:“ atkeliauja į Europą

Po sėkmingo starto Azijos (Pietų Korėjos ir Japonijos) rinkoje, LG išmanusis „Optimus Vu:“ šį rugsėjį atkeliauja į Europą. Šis telefonas vadinamas tarpiniu variantu tarp išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio, mat turi telefonams neįprastai didelį, 5 colių įstrižainės ekraną ir 4:3 ekrano formatą.

Akivaizdu, jog Pietų Korėjos ir Japonijos naudotojai teigiamai įvertino „Optimus Vu:“ – nuo pristatymo kovo mėnesį jau parduota daugiau nei 500 tūkst. šio telefono vienetų.

Europos rinkai pristatomas „Optimus Vu:“ turės IPS matricą ir 4-PLUS-1 NVIDIA Tegra 3 keturių branduolių procesorių, kuris garantuos sklandų ir miklų programų veikimą bei užduočių atlikimą. Kitaip sakant, telefonu bus galima ypač greitai ir be stabdžių „multitaskinti“. Beje, kalbant apie ekrano dydį, nereikia nusigąsti, jog telefonas bus griozdiškas. Iš ties 139,6 x 90,4 x 8,5 mm matmenų bei 168 g telefonas puikiai tilps į kišenę.

Telefone įdiegta naujausia „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“ operacinė sistema ir 8 MP galinė bei 1,3 MP priekinė kamera. Viskam sutalpinti pakaks 32 GB vidinės atminties. „Optimus Vu:“ turės ir naujausias LG išmaniųjų funkcijas – momentinių užrašų programą „QuikMemo“ ir „Notebook“.