LG OLED televizorius išrinktas geriausiu Europoje

„LG Electronics“ (LG) gaminiai šiemet ir vėl buvo pagerbti „European Imaging and Sound Associations” (EISA) apdovanojimuose. LG „55EM970V OLED“ ir „55EM975V OLED“ televizorių modeliai buvo apdovanoti  „European Display Achievement Award“ nominacijoje, o „CINEMA 3D Smart TV“ („55LM960V“) buvo įvertintas „Europe Smart TV Award“ prizu. Laimėtojus rinko 50-ties vaizdo ir garso technikai skirtų žurnalų atstovai iš 19 Europos šalių. EISA apdovanojimai yra vieni prestižiškiausių namų pramogų industrijoje. Čia pripažinimo sulaukia tik geriausius įvertinimus technologijų, dizaino bei inovacijų srityje pelnę produktai.

LG OLED televizorius yra didžiausias ir ploniausias pasaulyje. EISA arbitrai įvertino jį už labai kokybišką, didelio kontrasto vaizdą, kuris pasižymi plačiu žiūrėjimo kampu. LG OLED televizorių ypatybė yra unikali WRGB technologija, pagrįsta „4 Color Pixel“ ir „Color Refiner“ technologijos. Jos naudoja keturių spalvų derinį, kuris padeda tiksliau atkurti spalvas ir suteikia galimybę stebėti vaizdą ekrane iš įvairių kampų, nepabloginant vaizdo kokybės. Elegantiškas dizainas ir 4 mm pločio ekrano rėmelis leidžia televizorių žiūrėti dar maloniau.

Anksčiau šiais metais pripažinimo sulaukė dar vienas 55 colių įstrižainės LG OLED televizorius. Vartotojiškos elektronikos parodoje „CNET“ jis pelnė du apdovanojimus – „Best of CES” ir „Best of Show”. LG gaminiai nurungė 2,7 tūkst. kitų parodoje dalyvavusių kompanijų. „World IT Show“, vykusiame Pietų Korėjoje, šis televizorius pelnė Korėjos Respublikos Prezidento „Multimedia Technology apdovanojimą.

„LG CINEMA 3D Smart TV“ televizoriaus yra parduodamas kartu su nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“, kuris gali būti valdomas balso ir gestų komandomis, o įprastinius spaudomus pultelio mygtukus yra pakeitęs kompiuterio pelei analogiškas ratukas „Wheel“ ir žymeklis „Pointing“. Televizoriaus vartotojų sąsaja leidžia greičiau ir paprasčiau pasiekti daug siūlomo vaizdo turinio ir programėles. „LG Film Patterned Retarder“ (FPR) technologijos dėka „LG CINEMA 3D Smart TV“ 3D vaizdo kokybė yra geresnė, o dėl technologijos „NANO FULL LED“ šviesa ekrane paskirstoma tolygiau, sukuriamas ryškesnis, aiškesnis ir lygesnis vaizdas. Su „55LM960V“ modelio televizoriumi naudojami nebrangūs, patogūs ir lengvi 3D akiniai taip pat sulaukė EISA komiteto pagyrų kaip 3D sprendimas, skirtas visai šeimai.