Ate ate, įprastas distancinio valdymo pulteli

Ar kada nors bandėte suskaičiuoti, kiek distancinio valdymo pultelių esate sukaupę savo namuose? Remiantis „Consumer Electronics Association“ tyrimo duomenimis, vieniems namams tenka net keturi pulteliai. Dabar LG sugalvojo alternatyvų sprendimą, padėsiantį nepasimesti elektronikos įrenginių gausybėje. Norėdami palengvinti buitį, LG sukūrė „LG Bluetooth Remote“ programėlę, kuri leidžia išmanųjį telefoną paversti išmaniuoju pulteliu. Šios programėles pagalba galima valdyti naujausius LG garso sistemos įrenginius: „Micro Audio“ (CM2820) bei serijos „Docking Speaker“ modelius (ND8520 / ND5520 / ND4520 / ND3520). Būtina paminėti, jog šią mobiliąją aplikacija paprasta ne tik įsirašyti, bet ir ja naudotis.

LG Bluetooth remote pultelis programa

Tikriausiai, daugelis esate savo kailiu patyrę, ką reiškia išnaršyti visus namus ieškant reikiamo distancinio valdymo pultelio. Ar suskambus telefonui pulti maigyti visus pultelius, norint pritildyti garsą. Su šiomis problemomis galite atsisveikinti, nes nuo šiol jomis rūpinsis „LG Bluetooth Remote“ programėlė. Programėlės pagalba išmanusis telefonas tapo dar funkcionalesnis, nes vienu metu galima ne tik naršyti internete, rašyti trumpąsias SMS žinutes, bet ir valdyti savo namų garso  aparatūrą.

LG Bluetooth remote pultelis programa

LG Bluetooth remote pultelis programa

LG’s Bluetooth Remote“ programėlė iš kitų panašių išsiskiria, nes ja galima valdyti net tik išmaniajame telefone esančius grojaraščius. Unikali funkcija leidžia kontroliuoti CD, USB ar netgi radijo bangomis sklindančius garsus. Taigi, vos keletu prilietimų jūs galite valdyti ištisą namų garso sistemą.

Visus susidomėjusius šia programėle siūlome ją išbandyti ir pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip ją įsidiegti į savo išmaniuosius telefonus, naudojančius Android operacinę sistemą, ar iPhone‘us.

Yra trys paprasti būdai, kaip tai galima padaryti.

1 variantas

  1. Nueikite į Google Play ar App Store
  2. Susiraskite ‘LG Bluetooth Remote’ programėlę
  3. Įsirašius programėlę, ji automatiškai prisijungs prie audio sistemos įrenginių

2 variantas

Dar vienas būdas įsidiegti ‘LG Bluetooth Remote’ programėlę yra nuskaitant QR kodą, pateiktą apačioje.

 Android

iPhones

 LG Bluetooth remote pultelis programa  LG Bluetooth remote pultelis programa

3 variantas

Na ir pats paprasčiausias būdas yra įstatyti telefoną į „doką“ ir iššokus nuorodai su užklausa paspausti „yes“ mygtuką. Tokiu būdu telefonas automatiškai prisijungs prie įrenginių.

LG ND8520 garso grotuvas iPhone