LG pristatė pirmąjį pasaulyje VoLTE technologija valdomą išmanųjį telefoną

LG Electronics žengė dar vieną žingsnį į ateitį ir rugpjūčio 7-tą dieną pristatė pirmuosius pasaulyje išmaniųjų telefonų modelius, kurie naudoja „voice over LTE (VoLTE) technologiją. Pažangiausios technologijos užtikrins aukštos kokybės vaizdo ir garso pokalbius ir šiuo metu didžiausią mobiliojo interneto spartą. Šią naujovę gali išbandyti VoLTE-capable LG Connect 4G ir VoLTE-capable LG Optimus LTE II telefonų savininkai Amerikoje bei Korėjoje.

Išskirtinis VoLTE technologijos bruožas – aukštos kokybės vaizdo ir  garso pokalbiai ketvirtos kartos LTE mobiliojo ryšio tinkle. Naujieji telefonų modeliai siūlo dvigubai  geresnę garso bei dešimt kartų aukštesnės rezoliucijos vaizdo kokybę, lyginant su  ankstesniais telefonų modeliais. Tai LG išmaniesiems telefonams leidžia įsitvirtinti „topuose“ ir vadintis rinkos lyderiais.

Optimus LTE II yra tikras perliukas. Išmanusis telefonas turi didelę atmintį. Jis gali talpinti 2GB duomenų, ir tai prilygsta nešiojamam kompiuteriui. Ir tai dar ne viskas, nes telefone įdiegta talpi 2,150mAh baterija bei didelis keturių colių ekranas. Na, o Dual-Core Qualcomm užtikrina efektyvų energijos vartojimą.

LG gamintojai planuoja, jog VoLTE technoligja galės naudotis ir daugiau klientų. Naujos kartos mobiliuoju ryšiu valdomi telefonai Optimus LTE II for LG UPlus vartotojus žada pasiekti visai netrukus.