Trimatis „Facebook“ LG televizoriaus ekrane

„LG Cinema 3D TV“ televizoriuose atsirado smagi programėlė – „3D Newsfeed“. Ši naujovė leidžia žiūrovams matyti jų „Facebook“ susirašinėjimo langą, dar žinomą kaip „siena“ 3D formatu. Beje, šią programėlę galima matyti ir 2D ekrane, tačiau tuomet nebus matomi visi trimačiai efektai, kurie ir suteikia didžiausią smagumą.

Programa transformuoja „Facebook“ užrašus į dinaminius stulpelius. Visa struktūra primena tradicinį „Facebook“ langą, tik įvairūs elementai – „Like‘ai“, komentarai, žinutės ar vaizdo įrašai pateikiami ne tekstinėje eilutėje, o stulpelyje.

Apačioje paveikslėlyje pavaizduota, kaip atrodo „Facebook“ profilis, naudojant šią programą.

Jei paspaustumėte „Status update“ viename iš iškilusių stulpelių, atnaujinimai pasirodytų platesniame lange, taip pat, kaip tradicinėje „Facebook“ paskyroje išsiskleidusi žinutė.

Paslinkus „pelės“ ratuką, galima pamatyti „Facebook“ istoriją, o dinaminiai stulpeliai parodo kiekvieno įrašo turinį. Tiesa sakant, „3D Newsfeed“ leidžia plačiau aprėpti bendrą „Facebook“ profilio vaizdą.

Be abejo, naudojantis „3D Newsfeed“ programa galima atnaujinti savo statusą, mėgti draugų nuotraukas ir žinutes, dalintis išminties perlais su kitais.