LG sukūrė 3D žaidimų programėlę kompiuterinių žaidimų mėgėjams

„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąją rinkoje 3D žaidimų programėlę, pritaikytą televizoriams. Naujoji programa bus prieinama kompiuterinių žaidimų mėgėjams, kurie namuose turi televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“.

LG 42LM760S 3D Smart TV televizorius

Iki šiol populiarūs žaidimai daugiausiai buvo pritaikyti išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams – daugiausiai jų galima parsisiųsti iš operacinių sistemų gamintojų parduotuvių internete – „Apple Apps Store“ ar „Google Play“. Beje, tik 2D formatu. LG į specialią 3D programėlę atrinko linksmus, visai šeimai skirtus žaidimus. Tarp jų – „Burn the City“, „Downhill Bowling 2“, „Diversion“ ir „Air Penguin“ – praėjusių metų JAV ir dar aštuoniolikoje pasaulio šalių populiarias žaidimas iš tų, kurie buvo siunčiami kaip programėlė.

Visus žaidimus televizoriuje patogu žaisti dėvint lengvus, baterijos nereikalaujančius 3D akinius. Speciali LG „Flicker-Free“ technologija apsaugo nuo vaizdo mirguliavimo, todėl 3D vaizdas nenuvargina akių net ir ilgą laiką žaidžiant. Patogumo suteikia ir nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“, kuris atstoja kompiuterio „pelę“ – turi sukamą ratuką, kuris slankioja puslapį aukštyn-žemyn, gali pažymėti ir „tempti“ objektus ekrane.

Tiesa, kol kas naujieji 3D žaidimai neatkeliaus į Lietuvą. Jie papildys „LG Smart World“ kolekciją trylikoje šalių: Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Rusijoje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Taivane, Singapūre, Filipinuose ir Pietų Korėjoje.