Išmaniajame televizoriuje – „Android“ bei „iOS“ operacinės sistemos

Išmanumui ribų nėra! LG pristatė naują programėlę „LG Magic“, skirtą išmaniesiems telefonams su „Apple iOS“ ir „Google Android“ operacinėmis sistemomis. Šios programėlės paskirtis – leisti tiesiogiai žiūrėti mėgstamas televizijos laidas išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių ekrane. Ir tai dar ne viskas. Ši programėlė leis išmanųjį įrenginį paversti nuotolinio valdymo pulteliu.

LG Optimus L7 ja LG Magic App

Programėlė turi tris pagrindines funkcijas: „Magic“, „TouchPad“ ir „MiniHome“. Kiekviena iš jų pasižymi bent keletu praktiškų savybių. Pavyzdžiui, „Magic“ leidžia mobilųjį įrenginį naudoti kaip nuotolinį televizoriaus valdymo pultelį (ši funkcija pritaikyta 2012 m. išleistiems televizorių modeliams). Pasinaudojus „TouchPad“ funkcija, lietimui jautrus telefono ekranas tampa meniu skydeliu, kuriame galima valdyti televizoriaus ekrane esančius elementus. „MiniHome“ funkcija leidžia prisijungti prie „Smart TV“ programėlių ir naudotis televizoriaus ekrane pasirodančia klaviatūra.

LG Optimus L7 ja LG Magic App

Vis tik, bene puikiausia naujosios programėlės savybė – funkcija „MiniTV“. Jos dėka, vartotojas gali matyti tiesioginę televizijos transliaciją savo mobiliajame telefone ar planšetinio kompiuterio ekrane. Tai padaryti labai nesudėtinga – tereikia įdiegti programėlę, taip pat namuose turėti interneto ryšį (per jį telefonas jungiasi su televizoriumi). Beje, „MiniTV“ funkcija suderinama su išmaniaisiais dviejų branduolių televizoriais „LM960V“ ir „LM860V“.

LG Optimus L7 ja LG Magic App

Visiems susidomėjusiems šia naujove, siūlome ją atsisiųsti iš „Apple iOS“ bei „Google Android“ parduotuvių internete.